“Įdėjusi pastangų bet kokio amžiaus moteris atrodys puikiai” – Tatjana Lavrinovič

   „Dabar jaučiu didesnę atsakomybę, nes kaip į laimėtoją į mane žiūri 80 moterų iš viso pasaulio. Turiu būti pasiruošusi nuo ryto iki vakaro“, – apie  Kinijoje vykųsį konkursą „Misis Pasaulis 2018” Tatjana Lavrinovič. Pernai „Misis Pasaulis“ titulą į Lietuvą parvežusi moteris dabar konkurse dalyvauja kaip teisėja. Žinoma moteris pasidalino, kaip rūpinasi savo grožiu ir kokios procedūros, jai yra TOP, mūsų Era Esthetic klinikoje.

   T. Lavrinovič atvirauja, kad, bėgant metams, savo išvaizdai turi skirti vis daugiau dėmesio. Tiesa, sportui jos gyvenime dar neatsirado vietos, tad kol kas sporto salę mieliau iškeičia į kūno formoms palaikyti skirtas procedūras, kurios efektyviai duoda rezultatus – Velashape III padeda palaikyti kūno formas ir odos stangrumą, be didesnių pastangų ir neturint pakankamai laiko sportui, tai puikus atradimas. Be to, ne visada sportas ir sveika mityba padeda išspręsti aktualiausias problemas, pvz., sumažinti celiulitą, ar padailinti formas, sustangrinti pvz šlaunų srityje.

   Kita pamėgta Tatjanos procedūra yra plaukelių šalinimas lazeriu, kaip pati grožio konkursų laureatė atvirauja: “Kad nereikėtų sukti galvos dėl plaukelių šalinimo kitais būdais, ši lazerinė depiliacija man yra pati patogiausia ir rezultatas ilgalaikis. Po procedūrų nereikia naudoti drėkinančių kremų, kaip po įprasto “kito” šalinimo būdo. Oda būna švelni”.

   Naujovė, kurią T. Lavrinovič išbandė, tai biomimetinių peptidų “Aquashine” injekcijos: “Veidas spindi jau iš karto po procedūros. Tai greitas atjauninimo efektas ir ilgiau išliekantis odos švytėjimas. Pasidomėjau preparatų sudėtimi, labai nudžiugino, kad tai daugiau natūralios injekcijos, be sintetinių priedų”. Rekomenduoju!

   Didelis AČIŪ Era Esthetic klinikų grupės vienai iš įkūrėjų ir gydytojai dermatologei Jurgitai Stoškienei, ji rūpinasi mano grožio puoselėjimu prieš kiekvieną grožio konkursą.

   Era Esthetic gydytojai dermatologai ir grožio terapijos specialistai savo srities profesionalai, atvykus procedūroms, visada pakonsultuoja, sudaro tinkamiausius gydymo planus, o ir apie tęstinumą nepamirštą – aptariame ir rekomendacinį planą po procedūrų.

   Tatjana Lavrinovič, Misis Pasaulis 2018, visažistė.

   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku