Peiliukams ir vaškui stop! Geriausia depiliacija!

   Pasakyti “Viso gero!” plaukeliams, kurie nuolat įauga ir dirgina odą buvo mano svajonė, kuri po truputį pildosi. Taip, taip, tema jautri, bet skirta ne tik moterims, o ir vyrams (nes jie irgi turi nepageidaujamų plaukų, kuriuos galbūt norėtų pašalinti). Na gerai, vis tik tema labiau skirta moterims.

   Manau, kad dauguma moterų, net neįsivaizduoja, koks komfortas nebegalvoti apie nepageidaujamus plaukelius, nebeplanuoti kada depliuoti/nedepiliuoti? Maždaug: “Šeštadienį einu į SPA, tai poryt pas Oksaną reikia eit su vašku depiliuoti pažastis ir bikinį zoną, o gal iš vakaro pačiai nusidepiliuot? Arba šeštadienį ryte? Neee, geriau pas Oksaną.”

   Nes visos tų nepageidaujamų plaukelių turime ir visos norime jais “atsikratyti”, tik ne visos pas Oksaną vaikštom. Noriu įkvėpti drąsos išbandyti tai, ką pabandžiau (ir vis dar bandau, nes pirmąjį kursą sudaro keletą procedūrų) pati, nors ilgai to bijojau – plaukelius šalinti lazeriu. Ypač jei tavo plaukeliai pažastų ar bikini srityse įauginėja, tas vietas nuolat beria, nemaloniai dirgina kiekvieną kartą depiliuojant (peiliuku/vašku/cukraus pasta/depiliaciniu kremu/epiliatoriumi).

   Tik nereikia įsivaizduot, kad tas lazeris labai jau didelis “baubas”. Nes plaukų šalinimas lazeriu tikras išsigelbėjimas ir taip palengvina kasdienybę..! Bijojau, kad labai skauda. Bijojau, kad gali likti pigmentinių dėmių ar randų. Bijojau, kad labai brangu. Tai:

   1. A) Dėl skausmo – ištverti tikrai įmanoma. Procedūra neužima daug laiko (žinoma, priklauso dar kurioje srityje plaukeliai yra šalinami). O ir tos kelios minutės šaldančiai kaitinančio jausmo vertos rezultato, kurį pamatai po savaitės. Vienintėlis dalykas, kuris mane tikrai erzina procedūros metu, tai degančių plaukelių kvapas, bet ir prie to galima priprasti. Nes (dar kartą pasikartosiu) rezultatas viską atperka.
   2. B) Randai ir pigmentinės dėmės – esu girdėjusi tikrai ne vienos moters atsiliepimus, kad šalindamos plaukelius lazeriu pasidovanojo sau šituos “grožius”, tačiau renkantis profesionalią kliniką su kvalifikuotais ir profesionaliais specialistais, taip tikrai nenutiks. Jei anksčiau esi skaičiusi  mano įrašus, tikrai prisimeni, kad lazerinės dermatologijos klinika “ERA ESTHETIC”beveik yra antri mano namai, jais pasitikiu 110% – manęs dar niekada nenuvylė. Ir bent jau man po procedūros lengvas pabėrimas ir raudonis jau kitą dieną išnyksta, todėl apie jokius randus ir pigmentines dėmes negali būti nei kalbos. Be to, lazerių irgi būna labai įvairių. Mano gydytoja Erine dirba su Aleksandrito lazeriu ir tikina, kad jis geriausias ir efektyviausias (su ja visiškai sutinku).
   3. C) Brangumas – finansiškai pati turi pasiskaičiuoti ar kartą/du per mėnesį eisi depiliuotis pas Oksaną, ar kartą per 2 mėnesius plaukelius šalinsi lazeriu – yra 4-7 procedūrų kursas, kuris priklauso nuo plaukelio struktūros, po šio kurso seka metų pertrauka, o po to bent kartą į metus reikalinga palaikomoji procedūra. Paskaičiavau, kad šalinti plaukelius lazeriu vis tik išeina pigiau, nors iš pradžių atrodė tikrai labai brangus malonumas.

   Gal paklausi, kada geriausia pradėti procedūrą? Gydytoja man minėjo, kad rudenį, bet iš tiesų galima pradėti bet kada, jei neketini kepti saulėje ištisas valandas ir gauti tiesioginių saulės spindulių. Net jei ir esi ką tik po procedūros, o yra vasarą ir nori eiti į pliažą – tai būtina kruopščiai tepti kremu nuo saulės ir viskas! Kitaip sakant, procedūra tinkama bet kokiu metų laiku.

   Tikrai labai skatinu gerai pagalvoti, ar neverta pamiršti galvos skausmo dėl depiliacijos ir pasirinkti plaukelius šalinti lazeriu. Nes man atrodo, kad tai visiškai tobulas 21 amžiaus išradimas užimtai moteriai! Labai lauksiu tavo komentarų ir nuomonių, jei jau esi išbandžiusi taip šalinti plaukelius arba dar tik planuoji ir kyla klausimų – pažadu pasidalinti savo patirtimi!

   SIMONA BURBAITĖ

   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku