Diego Dalla Palma “Youth Venom” veido linijos produktai: revoliucinis proveržis – “Botox Like” efektas, rekomenduoju – Asta Valentaitė!

   Moters amžius – svarbi kiekvienos mūsų identiteto dalis. Maža to, tai nuolat kintanti ir nuo mūsų nepriklausanti būsena: čia dvidešimt vieneri, o tik spėjai mirktelėt – jau ir trisdešimt. Savo amžiaus mes nesirenkame, o tiesiog gyvename su juo. Aš pati labai branginu savo metus, dar labiau – per juos sukauptą patirtį. Lygiai taip pat rūpinuosi ir savo veido oda: vertindama savo amžių ir atsižvelgdama į odos poreikius. Diego Dalla Palma „Youth Venom“ veido linijos priemonės yra kaip tik tai, ko reikia 35 metų sulaukusiai merginai. Šie produktai turi vieną ypatingą ingredientą, prilygstantį botox efektui – konotoksiną! Žinoma yra ir kitų aktyvaus poveikio ingredientų, kurie stabdo senėjimo procesus ir neleidžia atsirasti bereikalingoms raukšlelėms. Džiaugiuosi atradusi šią profesionalią, efektyvią kosmetiką.

   Asta Valentaitė, modelis.

   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku