HAIRMAX ir Dr.Cyj plaukų slinkimo gydymas inovatyviais sprendimais!

   Kaip atskirti ar plaukų problema yra rimta ar dar neverta susirūpinti ja? Kiekvienas atvejis yra individualus, tačiau, jei ilgesnį laiką susiduriame su plaukų slinkimo problema, galvos odos problemos kartojasi nuolatos, tuomet jau reikia sunerimti ir kreiptis į specialistus arba ieškoti efektyvių gydymų, kuriuos galėtumėte atlikti namų sąlygomis. Pasiūla plati, tačiau kaip tinkamai išsirinkti priemones? Ploni, pažeisti, gyvybingumą praradę, išretėję plaukai signalizuoja, kad jų priežiūrą reikėtų keisti iš esmės ir pradėti gydymus. 

   Asmeninės patirtys ir asmeniniai atsiliepimai Jums suteikia platesnės informacijos apie paslaugas, priemones. Nuomonės formuotojui, Nagliui Bierancui, mūsų klinikos nuo plaukų slinkimo pasiūlė efektyvų kompleksinį gydymą – “Dr.Cyj”  pirmąjį pasaulyje plaukų užpildą su biomimetiniais peptidais ir HAIRMAX lazerinę terapiją nuo plaukų slinkimo, kai gydymas yra atliekamas namų sąlygomis. Kalbinamės Naglį plačiau, kodėl pasirinko ERA ESTHETIC kliniką ir profesionaliai pradėjo spręsti plaukų slinkimo ir plikimo problemą. 

   Kodėl nusprendei kreiptis į gydytojus, profesionalus? 

   Turiu smilkinių plikimą, dėl ko mano kakta automatiškai ilgėja, todėl pradėjau skusti plaukus. Po visokių svarstymų dėl plaukų auginimo, galiausiai pradėjau domėtis galimybėmis, kur galėčiau sulaukti profesionalios konsultacijos šiuo klausimu, kas galėtų atlikti man pritaikytas procedūras ir gydymą. Vis tik gydytojai žino geriausiai, kokie gydymo variantai yra efektyviausi kiekvienu atveju, kokias priemones reikia taikyti.

   Kodėl “Era Esthetic” klinika?

   Kai kilo poreikis ieškoti ir domėtis procedūrų galimybėmis Lietuvoje, tas domėjimasis mane atvedė į “Era Esthetic”. Apie šią kliniką buvau girdėjęs daug gerų atsiliepimų, taip pat, atliekamų procedūrų spektras bei gydytojų patirtis irgi buvo labai svarbus aspektas, dėl ko pasirinkau savo procedūras atlikti čia.

   Kokie gydymai Tau buvo parinkti? Ar jau pastebi poveikį?

   Po konsultacijos su gydytoja Jurgita Stoškiene, man buvo pasiūlyta atlikti kompleksinį plaukų gydymą, kurį sudaro “Dr. Cyj” plaukų užpildo injekcijos ir žemo dažnio lazerio terapija su “HairMax” lankeliu plaukų augimui skatinti. Jau įpusėjau gydymą, ir kartu su gydytoja vertinant gydymo pradžioje padarytas nuotraukas, galima pastebėti, kad mano plaukų linija jau yra nusileidusi apie 1 cm. žemyn.

   Tavo rekomendacija, t.y. ar rekomenduotum šias procedūras ir kodėl?

   Visuomet rekomenduoju, jeigu tik yra galimybė – konsultuokitės su savo srities profesionalais. Jie geriausiai galės pasakyti, kas jums tinka, ką jums galima skirti, o ko ne. Iš man atliekamų procedūrų man labiausiai patinka “HairMax” lankelis, kurį savarankiškai galiu naudoti savo namuose, man nebūtina keliauti į kliniką. Tai puiki alternatyva nuolat skubantiems ir sunkiai laiko randatiems žmonėms, nes pilną procedūrą su lankeliu galiu atlikti tiesiog valydamasis dantis.

   Plačiau video apie –  “Dr.Cyj” procedūrą ir “HairMax” lazerinį gydymą (LLLT low level laser therapy), šie lazerio prietaisai fotobiostimuliacijos būdu tiesiogiai veikia plauko folikulą – skatina mikrocirkuliaciją, gydo uždegiminius procesus, skatina naujų plaukų augimą, gerina bendrą plaukų būklę bei stabdo jų slinkimą.

   Poveikiai:

   • padidėja plaukų tankumas;
   • plaukai auga greičiau;
   • plaukai patamsėja iki natūralios spalvos (mažiau žyla);
   • padidėja tempimo, stiprumo riba (mažiau lūžinėja);
   • jie tampa paklusnesni ir blizgesni;
   • mažiau pleiskanų, suerzinimo ir galvos odos niežėjimo;
   • atkuriamas natūralus plaukų augimo ciklas.

   REZULTATAI po gydymo kurso:

   Šokėjas, fotografas, televizijos projektų dalyvis, socialinių tinklų nuomonės formuotojas Naglis Bierancas.

   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku