Biomimetinių peptidų poveikis odos struktūrai ir senėjimo požymių pristabdymui!

   Norime pasidžiaugti paskelbtu klinikiniu tyrimu ” – “Odos biostimuliacija biomimetiniais peptidais” ir jo rezultatais, kurį atliko pasauliniai plastikos chirurgai su Caregen kompanijos įkūrėju ir mokslų vadovu Young Ji Chung.

   Odos regeneracija ir atkūrimas, kaip šiuos procesus suįtakoja mokslo išrasti inovatyvūs ingredientai – biomimetiniai peptidai?

   Peptidai yra jungiamojo audinio ir mūsų odos sudedamoji dalis.

   Šis tyrimas pateikė pagrindimą – šiuolaikines estetinės medicinos galimybes, pasiekiant akivaizdžius odos pokyčius be invazinių procedūrų!

   Plastikos chirurgų praktikoje pasitaiko dažni atvejai, kai klientai pageidauja greito, rezultatyvaus ir saugaus gydymo, be arba su trumpu poprocedūriniu laikotarpiu, siekiant kuo ilgiau išlaikyti odą jauną ir atitolinti senėjimo požymius. Šiuolaikinė visuomenė gyvena aktyvesniu ritmu ir dažnai turi per mažai laiko sudėtingesnėms procedūroms, negali sau leisti po procedūrų ilgesnį laiką būti namuose, todėl senėjimo procesų pristabdymui į grožio industriją, sparčiai žengia naujos, inovatyvios alternatyvos su pažangiomis technologijomis, kurios teigiamai veikia odos senėjimo procesus, visa tai jau pasiekiama su estetine medicina!

   Pasaulinis mokslas, įvedęs į estetinės medicinos preparatų sudėtį biomimetinius peptidus, pamatė, kad būtent šie ingredientai aktyviai stimuliuoja kolageną, elastiną, tarplastelinę matricą. Pasauliniai grožio specialistai įvardija PEPTIDUS, kaip vienus svarbiausių “Anti-age” veiksmingume, tai smulkūs baltymai, kurie susisiekia su odos ląstelėmis ir joms praneša, kada reikia išskirti kolageną. Biomimetiniai peptidai – tai naujasis mokslo pasiekimas, kai peptidas susijungia su odos receptoriai ir atitinka tarsi “raktas-spyną”, todėl labai taikliai paleidžia atjauninimo kaskadą. Kolageno aktyvesnis veikimas įtakoja mūsų odos išvaizdą, jis kaip “statybinė medžiaga” atkuria ir palaiko odos stangrumą. Kadangi peptidai dalyvauja visuose gyvybiniuose organizmo procesuose, jie itin svarbūs ir odos kokybei bei visose joje vykstančiose atsinaujinimo funkcijose.

   Atliktas tyrimas parodė, kad injekuojami biomimetiniai peptidai teigiamai veikia ir sąveikauja su tarpląsteline ir imunologine matricomis, skatina aktyvesnę fibroląstų gamybą, padidina kolageno ir elastino sintezę, o preparatuose papildomai esanti didesnės koncentracijos hialurono rūgštis intensyviai drėkina odą, ko pasekoje sumažėja raukšlės, oda tampa stangresnė, padidėja jos elastingumas. Šie ingredientai, kaip vieni pagrindinių odos senėjimo prevencijoje ir akivaizdžiai pagerinantys odos išvaizdą. Tyrimo rezultatai atskleidė, kad preparatuose prailgintos technologijos dėka išsiskiriantys biomimetiniai peptidai ir nekonjuguota hialurono rūgštis užtikrina adekvatų odos skaidulų sutankėjimą, atstato kolageno ir elastino skaidulas tarplastelinėje jungiamojo audinio matricoje, suteikiantys akivaizdų odos atjaunėjimo efektą.

   Profesoriaus Young Ji Chung ir kitų tyrime dalyvavusių gydytojų tikslas – “Gydymo ir gyvenimo kokybės gerinimas, apjungiant genominės medicinos vystymą”.

   Būtent biomimetiniai peptidai eksperimentiškai sukuria tiesioginį stimuliavimą fibroblastui suskatindami aktyvesnę kolageno ir elastino skaidulų gamybą – kokybiškos ir sveikos, jauatviškesnės odos link!

   Plačiau apie tyrimą, kviečiame susipažinti čia:

   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku