PLAUKELIŲ ŠALINIMAS ALEKSANDRITO LAZERIAIS – PROCEDŪRĄ RENKASI VIS DAUGIAU ŽINOMŲ ŽMONIŲ

   Plaukų šalinimas galingiausiais „GentleLase“ Pro ir „GentleMax Pro“ Aleksandrito lazeriais – vienareikšmiškai vertinga investicija į Jūsų grožį. Jokio vargo planuojant depiliacijos laiką, jokių bėrimų, jokių įpjovimų, o ką jau kalbėti apie nuolatinį plaukelių įauginėjimą ir ataugusių plaukų keliamą diskomfortą. Nuo šiol tai galite pamiršti – švelni it aksomas oda, švaros pojūtis ir jokių plaukelių ištisus metus!

   Kaip tai veikia? Plaukų šalinimas lazeriu yra efektyviausias plaukų šalinimo metodas, kurio metu didelės galios ir tam tikro bangos ilgio šviesa sunaikina plauką ilgam laikui. Kaip ir automobiliai, lazeriai skirtingi ir specializuoti – skiriasi lazerių paskirtis, bangos ilgis, galia, parametrai, o tuo pačiu ir efektyvumas. Plaukų naikinimas lazeriu, o būtent galingiausiu Aleksandrito lazeriu, užtikrina puikų, iškart pastebimą rezultatą. Šis aukso standarto lazeris ir galingas specialus jo antgalis leidžia procedūrą atlikti visais metų laikais, net vasarą. Todėl kviečiame išbandyti – jų galingumą ir teikiamą naudą jau įvertino ir nemažai žinomų Lietuvos pramogų, grožio ir verslo atstovų. Tarp jų – verslininkė Daina Bosas, vizažistės Deimantė Kazėnaitė ir Dovilė Tiriūtė, dainininkė Patricija Mic ir blogerė Simona Burbaitė.

   Kaip savo patirtimi dalinosi Daina Bosas: „Šiems pokyčiams ir plaukų šalinimui Aleksandrito lazeriu reikėjo prisiruošti kur kas anksčiau. Tai ne tik saugi, paprasta bei efektyvi procedūra, bet ir labai veiksminga priemonė džiuginanti iškart po vizito“.

   „Vakar pirmą sykį išmėginau plaukelių šalinimą lazeriu. Žinau, kad nieko nenustebinsiu, nes tai viena populiariausių procedūrų, o aš turbūt priešpaskutinis „dinozauras”, kuris iki šiol naudojo epiliatorių. Galima, žinoma, naudoti ir tai, bet viena problemėlė = plaukeliai dažnai įauga į poodį. Tad pokyčiams ryžausi ir aš. Istorija – paprasta, visos draugės pašalinę plaukelius lazeriu, visos džiaugiasi švelnia ir gražia oda, ilgalaikiu rezultatu ir, kad nereikia planuotis depiliacijų laikų kitais būdais. Na, tai liko tik vienas klausimas: kodėl aš iki šiol tai neišbandžiau? Visų pirma, reikėjo pasirinkti tinkamą kliniką, tinkamą gydytoją. Kodėl „Era Esthetic“?

   Geriausia reklama iš lūpų į lūpas. Gerų atsiliepimų apie „Era Estethic“ girdėjau daug, be to, jie turi didžiausią patirtį Lietuvoje šalinant plaukelius Aleksandrito lazeriais. O tai reiškia patikimumą. Ramu, kai žinai, jog procedūras atliks efektyviai ir saugiai. Ir jie KLAIPĖDOJE, ne tik Vilniuje ir Kaune, kaip įprasta. Beje, artėjant šiltąjam sezonui, nemažai manančių, kad negalima atlikti šios procedūros. Tačiau man buvo paaiškinta, jog su Aleksandritas „GentleLase Pro“ ir „GentleMax Pro“ galima. Technologiškai jie leidžia atlikti procedūras vasaros laike ir ant įdegusios odos. Tiesiog rezultatas geresnis nesideginant. Dabar nekantriai lauksiu savo sekančios procedūros“, – Daina Bosas.

   Jai antrino ir Patricija Mic, kurios teigimu plaukelių šalinimas „Era Esthetic“ klinikoje yra jos TOP procedūra, kurią rekomenduotų išbandyti kiekvienam.

   „Erasthetic“ – vieta, į kurią grįžti norisi VI- SA-DA🥰 Aš jau įpusėjau savo plaukelių šalinimo lazeriu procedūras ir rezultatu džiaugiuosi NEREALIAI! Ne kartą esu minėjusi, jog tai TOP 1 procedūra, kurią kada esu dariusi. Pamirškime plaukelius, bėrimus bei sudirgusią odą! Šaltasis sezonas kuo puikiausiai tinka atlikti plaukelių šalinimą naujais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais. Beje, „Era Esthetic“ klinikose plaukelių šalinimą saugiai galite atlikti ir vasaros metu, nes jie vieninteliai Lietuvoje turi specialų Aleksandrito antgalį su kuriuo atliekamos greičiausios plaukelių šalinimo procedūros ir procedūros ant įdegusios odos. Po 3 procedūrų pasišalina jau iki 80 proc. plaukelių, po kurso iki 95 proc. plaukelių ir kas labai gerai, kad rezultatas ilgalaikis. Po procedūrų oda būna švelni, glotni, nes šios procedūros metu yra suskatinamas veikti kolagenas, tai ne tik plaukeliai neatauga, bet ir oda būna švelni!😍“, – pasakojo Patricija Mic.

   Pasak Simonos Burbaitės – plaukelių pašalinimas Aleksandrito lazeriu, tikras svajonės išsipildymas, apie kurį blogerė tik pagalvodavo. O atliktos bikini ir pažastų plaukelių šalinimo procedūros yra geriausias priimtas sprendimas.

   „Vis pasvajodavau: kaip norėčiau NEBEGALVOTI APIE NEPAGEIDAUJAMUS PLAUKELIUS, nebeplanuoti kada depiliuoti/nedepiliuoti. Svajonės pildosi! Džiaugiuosi, kad kažkada pažastų ir bikini srityse nusprendžiau plaukelius šalinti lazeriu (šiuo metu atlieku tik palaikomąsias procedūras)! Tokia depiliacija buvo vienas geriausių mano sprendimų, todėl pradėjau ir kojų plaukelių šalinimą lazeriu „Era Esthetic“ klinikoje – jų klientė esu jau daug metų ir labai pasitikiu čia dirbančiais gydytojais ir specialistais. Be to, „Era Esthetic“ klinikos pirmosios Lietuvoje pradėjo plaukelių šalinimą Aleksandrito lazeriu ir turi daugiau nei 12 metų patirties. Čia yra naudojami pasaulyje galingiausi Aleksandrito lazeriai. Dėl ko tai svarbu? Dėl ilgalaikio rezultato. Toks galingas lazeris pasiekia ne tik paviršutinius, bet ir gilius plauko folikulus ir juos sudegina. Lazeriuose yra integruota aušinimo sistema (milisekundėmis prieš, per ir po impulso paduodamas šaldymas), todėl dėl skausmo nereikėtų jaudintis – tai saugu (odai) ir komfortiška“, – privalumus vardino Simona Burbaitė.

   Aleksandrito lazerio procedūra pasinaudojo ir įvertino vizažistė, blogerė Dovilė Tiriūtė. Kaip sakė ji pati, procedūros laukė ne vienerius metus, o pats procesas buvo neskausmingas ir malonus.

   „Šiandien esu SUPER excited, nes pradėjau plaukelių šalinimo lazeriu kursą „Era Esthetic“ . Apie tai mąsčiau ir svajojau tikrai neperdedu – kelis metus. Dabar, kai Balio įdegis jau apsiplovė ir greitu metu degintis nenusimato, pagalvojau pats geriausias metas pradėti. Šią procedūrą „Era Esthetic“ darėsi mano draugės, pažįstamos ir klientės ☺️ tai kažkaip nedvejodama ir aš čia atėjau. Jie turi patį galingiausią Aleksandrito lazerį Lietuvoje, kuris negailestingai naikina plaukelius ir rezultatai yra ilgalaikiai! Man labai patiko, kad pats lazeris turi ir šaldymo sistemą – lazeris jaučiasi karštas, bet tuo pat metu oda vėsinama, tas vėsinimas nukreipia dėmesį nuo skausmo ir gal 5 kartus šiandien pakartojau, kad ta šaldanti dulksna yra geriausias išradimas ever! Labai įdomu kaip čia viskas bus ir labai laukiu rezultatų! Dabar gyventi be pastovių „skutaliojimų“ atrodo tikrai kaip svajonė“, – džiaugėsi Dovilė Tiriūtė.

   Deimantė Kazėnaitė savo įspūdžius įvertino taip pat labai teigiamai. Moters įsitikinimu, atrasti plaukelių šalinimą norėjo kur kas anksčiau. O „Era Esthetic“ klinikoje išgautas rezultatas maloniai nustebino ir pakeitė nuomonę.

   „Anksčiau plaukelius šalindavau įprastais metodais – skutimosi peiliukais ir atlikdavau depiliaciją vašku. Tačiau bėgant laikui nusibodo šių procedūrų šalutiniai poveikiai, kaip įauginėjantys plaukeliai, sudirginta oda ir pan. O depiliacijai vašku reikėdavo planuoti plaukelių atauginimą, todėl nusprendžiau ieškoti alternatyvų ir pagaliau išbandyti tą stebuklingą plaukelių šalinimą lazeriu. Nors iki kol atėjau į „Era Esthetic” kliniką turėjau blogos patirties, šioje klinikoje viskas apsivertė aukštyn kojom.

   Mane sužavėjo profesionalumas ir aukščiausias paslaugų lygis. Negalėjau patikėti efektyvumu, kai po pirmos procedūros iškrito apie 70-80 proc. plaukelių. Tuomet mąsčiau kaip gaila, kad to nepadariau anksčiau, nes tai yra geriausias išradimas šiuolaikinėms moterims. Praėjo jau keleri metai, šiuo metu esu visiškai pašalinusi plaukelius bikini ir pažastų srityje ir šiais metais šią procedūrą atliksiu kojų srityje, o tada rezultatais galėsiu džiaugtis labai ilgai. Mano oda yra labiau įdegusio tipo, todėl labai vertinu tai, jog klinikoje man gali atlikti šią procedūrą ir netgi tada, kai įdegis dar šiek tiek intensyvesnis. Nors be abejo geriausi rezultatai pasiekiami tada, kai oda yra šviesiausia, bet gera žinoti, kad reikalui esant galiu atlikti procedūrą ir šiek tiek įdegusi“, – teigė Deimantė Kazėnaitė.

   Klinikose „Era Esthetic“ naudojami galingiausi ir naujausios kartos Aleksandrito lazeriai „GentleLase Pro ir GentleMax Pro“, vieninteliai tokie Lietuvoje, 6–11 kartų stipresni už daugelį kitų skausmo nesukeliančių lazerių. Įprastų lazerių galingumas yra 1,6–2,9 kW, o „GentleLase Pro ir GentleMax Pro” serijos Aleksandrito lazerių galingumas siekia net 17,6 kW, todėl sunaikinami ir paviršiniai, ir giliausiai esantys plaukų folikulai, pasiekiami ilgalaikiai rezultatai ir plaukeliai neatauga daugybę metų. Užtenka vieną ar kelis kartus per metus atlikti palaikomąsias procedūras, kad būtų sunaikinti miegantys folikulai ir galėtumėte toliau džiaugtis gražia bei glotnia oda.
   Mūsų klinikos turi didžiausią patirtį Lietuvoje šalinant plaukelius Aleksandrito lazeriais. Procedūras atliekame jau 12-lika metų, todėl esame tikri, jog kiekvienas Klientas bus patenkintas, maloniai nustebintas ir sugrįš vėl. Kviečiame ir Jus išbandyti bei įvertinti patiems.

   Daugiau informacijos: https://lazerineklinika.lt/plauku-salinimas-lazeriu/
   Registruotis kviečiame: https://lazerineklinika.lt/registracija/

   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku