Kaip lazeris geba panaikinti plaukelius ilgam laikui?

   Ilgalaikis plaukelių šalinimas

   Įauginėjantys plaukai, bėrimai po skutimosi, dirgli odai, noras nepageidaujamų plaukelių atsikratyti ilgam laikui, tai jau realu su lazerine depiliacija. Džiaugtis lygia oda ilgą laiką ne tik įmanoma, tai pasiekti galima be didelių kančių ir šalutinių poveikių. Efektyviausias būdas pašalinti plaukelius ilgam yra juos šalinti lazeriu. „Era Esthetic“ klinikose galite pasiekti tai, apie ką svajojate kasdien skusdamasi ar planuodami eilinę depiliaciją vašku.

   Kaip lazeris geba panaikinti plaukelius ilgam laikui?

   Galingiausi JAV „Candela Medical“ aleksandrito lazeriai „GentleLase Pro“ ir „GentleMax Pro“ veikia ne tik paviršutinius, bet ir gilius plauko folikulus, juos sudegina, todėl rezultatas yra ilgalaikis. Lazerio šviesa nukreipiama į pasirinktą odos plotą, o jo energiją sugeria plauko folikulas, kuris sunaikinamas. Odai žalos nepadaroma. Taigi lazerinė technologija yra saugi.

   Pasirinkus plaukų šalinimą būtent naujausios kartos lazeriais jūs renkatės ilgalaikį efektą. Su galingiausiais aleksandrito lazeriais atliekamos vidutiniškai 6 procedūros, kad būtų išgautas ilgalaikis rezultatas. Klientai po trečios procedūros jau džiaugiasi, kad atauga gerokai mažiau plaukelių. Atlikę visą kursą, po procedūrą kas 4–6 savaites, matysite akivaizdų efektą – plaukų bus mažiau, o tie, kurie ataugs – plonesni ir švelnesni. Nedvejotinai pastebėsite ir tai, kad oda lygesnė ir stangresnė, nes lazeris stimuliuoja natūralią kolageno sintezę organizme. Pamiršite apie įaugusius plaukelius, bėrimus ir uždegimus, kurie lydi po įprastų depiliacijos būdų.

   Pabaigę suplanuotą plaukų šalinimo lazeriu kursą būsite netekę iki 95 % nepageidaujamų plaukelių. Vėliau, kartą ar du per metus, tereikės atlikti palaikomąsias procedūras. Jų dažnumas priklauso nuo organizmo https://lazerineklinika.lt/plauku-salinimas-lazeriu/hormoninės pusiausvyros. Reikia tik tiek, kad džiaugtumėtės lygia ir dailia oda bet kurioje veido ar kūno vietoje. Kodėl dar delsiate?

   Kuo plaukų šalinimas aleksandrito lazeriais pranašesnis už įprastas procedūras

   Efektyvumas yra bene svarbiausias rodiklis, išskiriantis aleksandrito lazerius ir iš kitų lazerių, ir iš įprastų plaukų šalinimo priemonių ar metodų. Naujausi JAV „Candela Medical“ Aleksandritų „GentleLase Pro“ ir „GentleMax Pro“ lazeriai dėl savo ištobulintos technologijos gali per vidutiniškai 6 procedūrų kursą sunaikinti plaukų folikulus ilgam laikui, o rezultatai matomi jau po trečio apsilankymo. Skutimas, depiliaciniai kremai pašalina tik ant odos paviršiaus matomus plaukus, bet ne folikulus, todėl ne itin malonią procedūrą tenka kartoti kasdien ar kas kelias dienas. Depiliacija vašku ar cukrumi privalomai tampa rutina, nes esate pririštos prie plaukų ataugimo grafiko. O tarpai tarp procedūrų neleidžia laisvai rinktis, ką dėvėti. Plaukų šalinimas pincetu – skausmingas ir ilgas užsiėmimas, panašiai kaip epiliatorių naudojimas.

   Ilgalaikis plaukų šalinimas lazeriu efektyvus, saugus ir komfortiškas, kadangi odą vėsina specialiai lazeriai integruota šaldymo DCD sistema. Lazerinė depiliacija nesukelia nepatogumų. Atvirkščiai – oda gražėja po šių procedūrų. Ji tampa lygesnė ir stangresnė. Neįauga plaukeliai, odos neberia.

   Aleksandrito lazeriai dar ir taupo jūsų laiką. Plaukų šalinimas nuo veido truks kelias sekundes, nuo kojų – iki pusvalandžio. Tai taip greita, nes lazeris veikia plaukų folikulus tikslingai.

   Svarbu pažymėti, kad pasirinkę šalinti plaukus naujausios kartos lazeriu jūs dar ir sutaupysite. Paskaičiuokite, kiek kaskart išleidžiate depiliavimo priemonėms ar vizitams pas kosmetologą, specialistą. Tai nuolatinės išlaidos, kurioms pabaigos nėra. Ieškantys ekologiškesnių gyvenimo būdo sprendimų taip pat turėtų susidomėti ilgalaike plaukų šalinimo lazeriu technologija. Tai tvaresnis, sveikesnis būdas atsikratyti plaukelių ilgam. Atsisakę vienkartinių plastikinių skustukų, cheminių depiliacijos kremų padarysite paslaugą ir gamtai, ir savo kūnui.

   Auksinis standartas ir 30 metų įvertinimo

   Auksiniu standartu kaip efektyviausia technologija savo kategorijoje įvertinti aleksandrito lazeriai „GentleLase Pro“ ir „GentleMax Pro“ pasaulio klinikose naudojami daugiau nei 30 metų. Lazerių pranašumą užtikrina ne tik suteiktas titulas – auksinis standartas, kuris skiriamas išskirtiniams prietaisams ar technologijoms, bet ir tai, kad kelis dešimtmečius klientai įvertino lazerius kaip sėkmingą ilgalaikio plaukų šalinimo sprendimą.

   „Era Esthetic“ klinikos pirmosios Lietuvoje prieš daugiau nei 13 metų pradėjo taikyti ilgalaikį plaukų šalinimą efektyviausiais aleksandrito lazeriais. Specialistai, pas kuriuos pateksite, puikiai išmano technologiją ir prognozuoja rezultatus iš patirties. Nuolat atnaujindami žinias seminaruose jie konsultuos ir padės pasiekti geriausių rezultatų. „Era Esthetic“ yra vieninteliai sertifikuoti aleksandrito lazerių atstovai Baltijos šalyse.

   Pasitikėkite moderniu ir ilgalaikiu plaukelių šalinimu lazeriu. Pripažintos ir saugios technologijos vertos jūsų dėmesio.

   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku
   ×

   Atsiliepimai apie mus

   ⭐⭐⭐⭐⭐

   „Monika Mikelkevičienė!!! Pripažinkime šiais laikais rinkoje naujų klinikų tikrai yra daug, bet Monika yra priežastis dėl kurios vis sugrįžtu ir neiškeičiu į naujus pasiūlymus kitose klinikose. Monika, Tu esi klinikos viena iš pagrindinių vertybių.“

   paulina veckyte

   „Lankausi jau ne vienerius metus, esu sužavėta gydytoju profesionalumu, bendravimu, gydytoja Ieva Laniauskaitė sudarė gydymo plana ir parinko procedūras indvidualiai tinkančias pagal tai ko norėjau, labai džiaugiuosi pasiektais rezultatais.“

   Elektroninis Paštas

   „Kreipiausi dėl kapiliarų šalinimo nosies ir skruostų srityje. Jau po dviejų procedūrų matau stipriai sumažėjusį raudonį. Džiaugiuosi, kad yra tokia klinika, kuri gali padėti išpręsti tokias problemas ir diskomportą. Padėka gydytojai Ievai ...“

   Algis Mačius

   „Didžiausios pagyros gydytojai Violetai. Rezultatas pranoko mano lūkesčius. Likau maloniai nustebinta, kad personalas buvo toks malonus ir rūpinosi manimi. Dar tikrai sugrįšiu.“

   Danute Jankauskiene

   „Atlikau pigmentinės dėmės šalinimo procedūrą, po 2 procedūrų labai džiaugiuosi rezultatu, akivaizdžiai sumažėjo spalva, liko vos matomas taškelis. Ačiū gydytojai Aidai už atliktą procedūrą!“

   Dovile Maciute

   „Noriu labai išreikšti didelę padėka Klaipėdos Era esthetic kolektyvui. Visos detalės apgalvotos nuo a iki z. Specialistai, gydytojai aukščiausio lygio! administratorės visada maloniai pasitinka ir pasiteirauja kaip praėjo procedura. Rekomenduoju visiems ir grysiu ne karta!“

   Blakstienos Klaipeda

   „Geriausi rezultatai pasiekti, šalinantis plaukelius šioje klinikoje. Kiek esu bandžiusi kitose klinikose, tokių rezultatų nepavyko pasiekti net po daugybės kartų. Būtinai sugrįšiu ir kitas procedūras išbandyti!❤️“

   Justina Bačkytė

   „Sportuoju jau 8 metus, tačiau niekada nebuvau pasiekus tokių rezultatų, ką pasiekiau su Cristal Fit procedūra vos per 3 savaites... Atrodė, kaip pasakos, kol neišbandžiau ir pamačiau akyse besikeičiantį kūną. Pagaliau turiu pilvo presiuką. Ir didelis ačiū specialistei Karolinai, nuoširdūs patarimai ir viskas puikiai išaiškinama, kaip kas veikia, kaip elgtis ir kt.!“

   Greta Santockytė