Veido raudonio gydymas lazeriu: būdas, džiaugtis skaistesne oda

   Šiek tiek paraudusi veido oda yra normalu. Taip gali atsitikti žiemą, iš patalpos išėjus į lauką arba sportuojant, kai padidėja širdies ritmas. Tačiau, jeigu raudonis veide nedingsta net po kelių valandų ar parų, vertėtų sunerimti. Gydytojai dabar pastebi, jog nemažą dalį vyresnių žmonių dabar vargina rožinė. Tai – liga, kuriai būdingi išsiplėtę kapiliarai, kurie veide atrodo ypač neestetiškai. Šiai problemai šiandien taikomas itin šiuolaikiškas sprendimas – veido raudonio gydymas Candela VBeam Perfecta pulsiniu dažų lazeriu.

   Kokios priežastys skatina raudonio atsiradimą?

   Dažniausiai pagrindinė rožinės priežastis – genetinis paveldimumas. Jei Jus kamuoja ši problema, tikėtina, jog lygiai taip pat ji kamavo vieną ar abu Jūsų tėvus. Rožinė taip pat dažniau kamuoja vyresnio amžiaus žmones, maždaug 30-60 metų amžiaus. Tam įtakos taip pat turi susilpnėjusios kraujagyslės vyresniame amžiuje.

   Po plona veido oda išryškėję kapiliarai atrodo neestetiškai. Situaciją dar pablogina ir odos paburkimas. Svarbu paminėti ir tai, kad rožinės ligos formos gali būti skirtingo sudėtingumo, tad ją gydyti būtina. Įprasti vaistinėse įsigyti ar natūralūs preparatai nėra veiksmingi. Laimei, šiandien technologijų pagalba galimas efektyvus ir ilgalaikis veido raudonio gydymas.

   Kapiliarų šalinimas lazeriu – ar tikrai viską apie tai jau žinote?

   Labai svarbu suvokti, kaip atliekama procedūra ir kodėl ji reikalinga. Tuomet gydymo sprendimą priimti yra gerokai lengviau. Vyresniame amžiuje kraujagyslės susilpnėja ir išsiplečia, sulėtėja medžiagų apykaita, o tai neleidžia kraujui pilnai atlikti savo pagrindinės funkcijos – ne tik atnešti deguonies, bet ir išvalyti medžiagų apykaitos atliekų.

   Kapiliarų šalinimo lazeriu procedūros metu šalinamos tik odos paviršiuje esančios kraujagyslės, kurios jau yra ne tik išsiplėtusios ir užsikimšusios, bet ir visiškai nebenaudingos. Būtina pabrėžti, jog tai nepaveikia tolimesnio gyvenimo būdo ar žmogaus sveikatos, priešingai, – kraujotaka susitvarko.

   „Era Esthetic“ klinikoje veido raudonio gydymas vykdomas Candela VBeam Perfecta pulsiniu dažų lazeriu. Procedūros metu lazeris slenkamas odos paviršiumi, raudonumu pasižyminčiose zonose. Kapiliarų šaliniams lazeriu nėra itin skausmingas, tačiau gali būti juntamas nelabai malonus dilgčiojimas. Po procedūros privalu laikytis gydytojo dermatologo nurodymų, jei norite, kad rezultatas būtų ilgalaikis.

   Pabrėžti reikėtų ir tai, jog procedūra nėra rekomenduojama karštomis vasaros dienomis, tačiau jei ji visgi atliekama, skiriamos papildomos kosmetinės priemonės. Po gydymo maždaug pora mėnesių negalima būti saulėje, tad geriausia šį gydymą taikyti rudenį, kai saulės už lango mažai. Taip pat gydymas negali būti taikomas stipriai įdegusiems žmonėms, nes gali būti pažeista odos pigmentacija. Svarbiausia – atsižvelgti į gydytojo dermatologo nurodymus.

   Daugiau informacijos sužinosite paskambinę telefonais:
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku