Plaukelių šalinimas lazeriu: efektyvus būdas džiaugtis glotnia oda

   Skutimosi peiliukai ar depiliaciniai kremai nėra pati geriausia ar švelniausia priemonė nepageidaujamiems kūno plaukeliams šalinti. Be to, skutant plaukelius peiliuku padidėja rizika, jog plaukas įaugs ir kils uždegimas, ant odos atsiranda neestetiškai atrodantis bėrimas. Plaukelių šalinimas lazeriu leidžia ne tik džiaugtis ilgalaikiu efektu, bet ir padeda išvengti nemalonių pasekmių. Visgi, yra dalykų, kuriuos vertėtų žinoti ir jiems pasiruošti, kad depiliacija lazeriu praeitų sklandžiai.

   Kaip vyksta lazerinė plaukelių šalinimo procedūra?

   Plaukelių šalinimas lazeriu Vilniuje ir Kaune, atliekamas mūsų Era Esthetic estetinės ir lazerinės medicinos klinikoje, yra neskausmingas ir patikrintas. Moterys, kurias kankina bėrimai po depiliacijos ar vis dažniau įaugantys plaukeliai, pastaruoju metu renkasi lazerines procedūras. Jų metu nėra pažeidžiama oda, todėl išvengiama nemalonių bei estetinį vaizdą gadinančių problemų.

   Lazerinė plaukelių depiliacija mūsų klinikoje atliekama su specialiai plaukelių šalinimui sukurtais GentleLase Pro ir GentleMax Pro Aleksandrito lazeriais. Procedūros metu nereikalingi papildomi šaldantys geliai. Lazeriuose jau yra integruota speciali odą atšaldanti sistema, todėl plaukelių šalinimas lazeriu yra neskausmingas. Procedūros metu lazerio aplikatoriumi slankiojama odos paviršiumi. Jo skleidžiami energijos impulsai gali pasireikšti lengvu dilgčiojimu.

   Ši procedūra gali būti atliekama tiek vyrams, tiek moterims, tačiau akivaizdiems rezultatams pasiekti dažniausiai reikalingas kelių procedūrų kursas. Paprastai procedūra kartojama 4-6 kartus. Aišku, tai taip pat priklauso nuo žmogaus organizmo: kartais užtenka ir 3 depiliacijos procedūrų. Kalbant apie tai, kuo depiliacija lazeriu yra naudinga, vertėtų pabrėžti, jog jau po pirmųjų procedūrų plaukeliai nebeįauginėja, atauga daug plonesni ir nebesukelia kosmetinių problemų. Tačiau visas plaukas išnaikinamas tik praėjus visą procedūrų kursą, o vėliau procedūrą vertėtų kartoti kartą per metus.

   Svarbi informacija planuojantiems procedūrą

   Plaukelių šalinimas lazeriu Kaune, kaip ir sostinėje, taip pat atliekamas „Era Esthetic“ estetinės ir lazerinės medicinos klinikos gydytojų dermatologų. Tačiau tam, kad plaukelių šalinimas lazeriu nesukeltų papildomų problemų, informuojame, kam šios procedūros atlikti nerekomenduojame:

   • Nėščioms moterims;
   • Sergant endokrininėmis ligomis;
   • Sergant piktybiniais odos susirgimais;
   • Esant kraujo krešėjimo sutrikimams;
   • Turint ūmią odos infekciją;
   • Vartojant imunitetą slopinančius vaistus;
   • Esant grėsmei susidaryti keloidiniams randams.

   Prieš procedūrą rekomenduojama pasitarti su gydytoju dermatologu, kuris įvertins Jūsų sveikatos būklę ir nuspręs, ar atlikti depiliaciją GentleLase Pro ir GentleMax Pro Aleksandrito lazeriais.

   Taip pat vertėtų atsiminti, kad procedūra nėra veiksminga šalinant žilus, šviesius plaukus. Tačiau naudojantis šiais lazeriais procedūrą galima atlikti įdegusiems asmenims (kitais lazeriais to atlikti nerekomenduojama).

   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku