Nė raukšlelės veide! Hialurono rūgšties injekcijos nauda

   Ilgainiui veide pradeda atsispindėti ne tik amžiaus įspaudai – mimikos raukšlelės – bet ir neigiamas aplinkos poveikis. Oda pamažu praranda elastingumą, mažos raukšlelės kauptis pradeda ne tik aplink akis, bet ir lūpas. Pastebimas odos papilkėjimas taip pat nepadeda. Tačiau šiandien veido odos atgaivinimui galima atrasti ir labai veiksmingų priemonių. Viena tokių – hialurono injekcijos. Šįkart – viskas ką reikėtų žinoti apie hialuroną.

   Kas tas hialuronas ir kuo mums jis naudingas

   Hialoronas yra rūgštis ir ji nėra nei kenksminga, nei dirbtinė, kaip iš pradžių gali atrodyti. Hialurono rūgštis yra natūrali mūsų organizmui priklausanti sudedamoji dalis, daugiausiai besikaupianti odoje.

   Kodėl šiuolaikinis odos raukšlių lyginimas atliekamas pasitelkus būtent šios rūgšties injekcijas? Viena iš išskirtinių šios rūgšties savybių yra didelio vandens kiekio išlaikymas. Ką tai reiškia? Hialuronas yra vienas iš svarbiausių medžiagų, kuris užtikrina odos ir kitų joje esančių audinių drėkinimą. Savyje jis gali išlaikyti vandens kiekį net 1000 kartų didesnį už savo paties masę. Būtent drėgmė atlieka reikšmingą vaidmenį kalbant ne tik apie odos gyvybingumą, bet ir elastingumą.

   Organizmas ilgainiui pradeda gaminti daug mažiau hialurono arba išvis jo nebegamina. O sutrikusi šios rūgšties gamyba skatina ir ryškesnį raukšlių atsiradimą. Hialurono injekcijos pagalba galima pasiekti itin efektyvų raukšlių lyginimo rezultatą, odą sustangrinant ir pakeliant suglebusius audinius, raukšles užpildant hialurono trūkumu. Hialurono rūgšties injekcijos kaina gali būti įvairi, tačiau ji prasideda maždaug nuo 170 eurų. Išsamesnę informaciją galite sužinoti svetainėje, atsivertę mūsų kainoraštį.

   Apsirūpinti šia rūgštimi taip pat galima naudojant įvairius losjonus bei kremus, tačiau jie nepasiekia giluminių odos audinių, todėl paveikiamas tik paviršinis odos sluoksnis. Oda atgaivinama, o raukšlių lyginimas šiuo atveju nėra efektyvus. Dėl šios priežasties rūgšties injekcija yra daug veiksmingesnė, nes hialuronas suleidžiamas į vietą, kur jo trūksta.

   Nepraraskite jaunatviškumo

   Jei vis dar abejojate hialurono injekcijos nauda, abejonėms išsklaidyti atrinkome dar kelis reikšmingus šios rūgšties suteikiamus privalumus:

   • Hialurono injekcijos pagalba oda atrodys sveikiau, nes ji bus sudrėkinta natūraliomis ir organizmui nekenksmingomis medžiagomis;
   • Taip pat susigrąžinsite odos gyvybingumą, ji atrodys ne tik skaistesnė, bet ir ryškesnė;
   • Jos pagalba galite patobulinti ir veido kontūrus. Taip pat galima patvarkyti lūpų formą ar paryškinti skruostų linijas;
   • Reguliarios injekcijos gali atitolinti senėjimo procesus.

   Jei turite klausimų ar norite daugiau sužinoti apie šias injekcijas, kviečiame užsiregistruoti konsultacijai ir atvykti į mūsų kliniką Kaune arba Vilniuje.

   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku