Kasdien prižiūrėti veido odą – nepakanka

   Veido oda reikalauja išskirtinės priežiūros ir dėmesio. Net ir kasdien valant odą specialiais valikliais, pieneliais ar kaukėmis, visiškam odos valymui bei drėkinimui to nepakanka. Įvairūs bėrimai, spuogeliai, tamsūs inkštirai gali atsirasti nuo makiažo, dulkių, netinkamos mitybos, alkoholio vartojimo, rūkymo bei kitų priežasčių. Ką tokiu atveju rekomenduoja specialistai? Ar randų gydymas gali būti atliekamas pasitelkiant veido valymo procedūras?

   Kodėl įprastų priemonių neužtenka?

   Kai kam atrodo, kad veido valymas nėra būtina procedūra, o odos priežiūra nėra sudėtinga: palepinate odą kaukėmis, kas vakarą nušveičiate šveičiamuoju pieneliu, sudrėkinate veidą kremu ar toniku. Tačiau veido oda kasdien susiduria su nemažais iššūkiais – tai prakaitas, šaltis, karštis, aplinkos dulkės, makiažas. Net jei kasdien valote odą specialiomis priemonėmis, visiškai pašalinti į odą įsiskverbusių kenksmingų mikrodalelių neįmanoma. Būtent dėl jų kemšasi poros, galimas nemalonus bėrimas spuogeliais, veido oda tampa gerokai jautresnė.

   Dažnai bandoma spausti atsiradusius spuogelius, tačiau taip tik paskatinamas randų atsiradimas. Randų gydymas taip pat bus neefektyvus naudojant tik kaukes ar tepaliukus. Dėl šios priežasties specialistai siūlo išbandyti veido valymo procedūras. Profesionalus Hydrafacial veido valymas Kaune ir Vilniuje atliekamas ir mūsų klinikoje „Era Esthetic“.

   Profesionalaus veido valymo nauda

   Veido valymo procedūra Hydrafacial susideda iš trijų etapų: gilus odos valymas, drėkinimas, prisotinimas hialurono rūgštimi. Kita galima veido valymo procedūra – pilingas. Abi procedūros yra naudingos, tačiau parenkamos atsižvelgiant į odos problemas. Štai, antrasis variantas – pilingas, yra tik paviršinio odos sluoksnio valymas, kurį galima atlikti ir namuose. Tačiau užsikimšusioms poroms reikalinga giluminė valymo procedūra.

   Veido valymas Vilniuje ir Kaune atliekamas analogiškai, o klinikose dirba tik geriausi savo srities specialistai ir gydytojai, todėl galite neabejoti jų profesionalumu. Procedūros privalumai:

   • Profilaktiškai atliekant veido valymą oda atjaunėja ir tampa elastingesnė.
   • Giluminis veido valymas Hydrafacial taip gali būti taikomas kaip randų gydymas.
   • Pasiekiamas natūralus sveikos odos skaistumas.
   • Veido valymo pagalba galima užkirsti kelią problemų pasikartojimui.

   Procedūrų reguliarumas turėtų priklausyti nuo Jūsų odos tipo, jei tai ypač riebi bei užteršta oda, veido valymą vertėtų atlikti bet kartą per mėnesį. Mažiau problemų turinčiam odos tipui rekomenduojama į gydytojo kabinetą užsukti bent kartą per sezoną.

   Jei ieškote, kur atliekamas aukštos kokybės ir profesionalus veido valymas Vilniuje, užsukite į mūsų kliniką „Era Esthetic“. Tą patį gali padaryti ir vilniečiai, aplinkinių sostinės vietų gyventojai bei kauniečiai. Pasirūpinti savo oda būtina, užsiregistruokite į konsultaciją ir, jei norite natūraliai skaisčios ir gražios odos, veido valymo procedūroms laiko raskite bent kartą per sezoną.

   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku