Apgaukite laiką – pasinaudokite frakciniu veido atjauninimu

   Skaisti ir lygi veido oda – jaunatviškumo požymis. Tokia oda džiaugtis nori kiekvienas, tačiau išvengti bėgančio laiko pasekmių, atsispindinčių veide, kartais atrodo neįmanoma. Juoko, mimikos raukšlės, laikui bėgant susiformuojančios aplink akis, lūpas, kaktos srityje, tikrai nedžiugina. Šių estetinių problemų sprendimui dabar skirtas frakcinis veido atjauninimas. Tai – procedūra, kurios metu oda yra atnaujinama Fraxel Dual arba CO2Re lazeriais. Sumažinami senėjimo požymiai, oda atrodo ne tik elastingesnė ir labiau švytinti, bet ir lygesnė. Kaip veikia veido atjauninimas lazeriu bei ką vertėtų žinoti ruošiantis šiai procedūrai?

   Kam gali būti atliekama frakcinė veido atjauninimo procedūra?

   Atjauninti odą lazeriu rekomenduojama ne tik tiems, kurie nori sumažinti senėjimo požymius bei pašalinti susiformavusias raukšleles. Ši procedūra gali būti atlikta ir tiems, kuriuos kankina randeliai, likę po aknės, arba norintiems panaikinti spuogus. Taip pat frakcinio lazerio pagalba galima panaikinti arba bent jau sumažinti potrauminius randus, gydyti strijas. Frakcinis veido atjauninimas Fraxel Dual ir CO2Re lazeriais – tai itin paprasta procedūra, nesukelianti alerginių ar kitokių nemalonių reakcijų.

   Kaip atliekama procedūra?

   Pirmiausia, oda yra ištiriama, kad būtų parinkti tinkamiausi lazerio nustatymai pagal kiekvieną odos tipą. Tuomet veido odos paviršiuje lazerio spindulys formuoja vamzdelius – oda veikiama taškiniu būdu. Lazeris sufokusuoja savo spindulį tiksliai, formuodamas tam tikras mikrozonas, kurios yra apsuptos dar nepažeistais ir nepakitusiais audiniais. Taip veido oda natūraliai pradeda savo atsinaujinimą, pagerėja senojo audinio tekstūra, oda palygėja ir pašviesėja. Veido atjauninimas lazeriu nėra labai sudėtingas, tačiau tai atlikti gali tik gydytojai gydytojai dermatologai, o ne kosmetologai.

   Odos priežiūra po frakcinio veido atjauninimo

   Fraxel Dual arba CO2Re lazeriu atliekamas frakcinis veido atjauninimas yra bene efektyviausia lazerinė procedūra. Jau po vienos procedūros galima pajusti ryškų skirtumą: sumažinamos gilios raukšlės, panaikinamos estetinio vaizdo nepridedančios pigmentinės dėmės, o randų nuo aknės beveik nebesimato. Oda tampa šviesesnė ir elastingesnė.

   Estetinės ir lazerinės medicinos klinikos „Era Esthetic” gydytojos dermatologės pabrėžia, jog norint pajusti akivaizdų efektą, svarbu atitinkamai rūpintis oda ir po procedūrų. Iš pradžių gali būti pastebimas paraudimas, tačiau jis praeis savaime. Pirmąją parą odos negalima drėkinti vandeniu, tačiau reikalingas drėkinamasis kremas, pasižymintis stipria apsauga nuo UV saulės spindulių. Taip pat reikėtų vengti ir kaitrios saulės. Procedūros rezultatai plika akimis matomi po maždaug mėnesio.

   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku