GentleYAG lazeris

   GentleYAG lazeris, Syneron – Candela, (JAV – Izraelis)

   Syneron – Candela (JAV – Izraelis) GentleYAG Pro lazeris – tai didelės galios lazeris, išskiriantis vieno bangos ilgio šviesą (1064 nm) ir yra naudojamas plaukų šalinimui (tinka visiems odos tipams). GentleYAG lazeris taip pat naudojamas odos atjauninimui bei kraujagyslinių pažeidimų korekcijai.

   GentleYAG Pro – aukščiausios klasės lazerinė technologija, kuri puikiai patenkina sudėtingiausius gydymo poreikius, atitinka saugumo reikalavimus bei padeda pasiekti efektyvių rezultatų. Prieš atliekant procedūras, modernioje lazerio sistemoje nustatomi galingumo ir veikimo parametrai, šalinantys vieną ar kitą veido ir kūno odos trūkumą.

   GentleYAG Pro pagalba, nepriklausomai nuo metų laiko ar sezono, galime pasiūlyti savo pacientams puikiai odos toleruojamą gydymą lazeriu. Era Esthetic klinikoje lazeriu GentleYAG Pro atliekame:

   • Nepageidaujamų plaukų šalinimą, visiems odos tipams;
   • Pseudofolikulito gydymą;
   • Kraujagyslinių darinių gydymą;
   • Raukšlių korekciją;
   • Karpų, kondilomų šalinimą.
   Daugiau informacijos sužinosite paskambinę telefonais:
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku