Veido atjauninimas lazeriu – GentleMax Pro: tobulas būdas sustabdyti laiką!

Man 39 metai , todėl visuomet ieškau tobuliausių būdų sustabdyti laiką! Visada konsultuojuosi su “Era Esthetic” klinikos gydytojais. Išduosiu paslaptį: išbandžiau GentleMax Pro “Express” (greitą) lazerinį veido odos atjauninimą, o rezultatas mane nustebino jau po pirmosios procedūros. Esu nekantri, todėl, kai darau procedūrą veidui, noriu matyti greitą rezultatą, o kai jis palieka ilgalaikius mano trokštamus lūkesčius – iškart dalinuosi su Jumis.  Džiugu, kad procedūra greita ir trunka 20 – 30 minučių. Procedūra nėra skausminga, nes lazeris naujos kartos ir jame integruota speciali dinaminė aušinimo sistema, ko pasekoje oda neįkaista. GentleMax Pro drąsiai rekomenduoju, bet kokiu metų laiku, taip pat ir šiltuoju sezonu – vasaros laikotarpyje,  atlikiti liftingo efektą turinčią procedūrą! Svarbiausia tai, kad nėra poprocedūrinio laikotarpio!

Rezultatas: raukšlių sumažėjimas, susitraukusios poros, išnykęs paraudimas, lygesnė veido odos spalva ir sustiprėję odos audiniai. Manau mes to vertos.

Taip pat noriu išsakyti savo mintis, kad kas kartą atvėrusi Jūsų klinikos duris jaučiuosi tarsi namuose. Be baimės ir patikimai atsiduodu į kvalifikuotų ir profesionalių gydytojų rankas, nes žinau, kad rezultatas bus puikus! Kas gali būti maloniau už pasitikėjimą? Ačiū, kad esate kartu, kad kuriate ir saugojate mūsų grožį, kuris yra nepavaldus laikui. Su Jumis aš rami, nes kas kartą uždariusi Jūsų klinikos duris skubu iš naujo “užkariauti” pasaulio, pilna pasitikėjimo!

Vaida Jasaitienė, grožio konkursų laureatė.

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku