Pasirinkti paslaugą
Estetinė dermatologija
Suskleisti sąrašą

Šiuolaikinė depiliacija

Depiliacija skustuku

depiliacijaTai vienas seniausių depiliacijos metodų, kai skustuku pašalinamas plauko stiebas, tačiau dar taikomas mūsų kasdienybėje. Ilgą laiką skutant, atsiranda pūlinukai, pradeda įaugti plaukeliai, sudirginama oda, neteisingai skutantis veido srityje vyrams formuojasi negyjantys bėrimai, pseudofolikulitas. Skutimo procedūrų metu pašalinamas tik plauko stiebas, todėl procedūrą reikia kartoti 2-3 kartus savaitėje, sparčiai augant plaukui kartais ir 1-2 kartus per dieną, ypač vasarą.

Depiliacija vašku

Šis depiliacijos būdas žinomas nuo senovės laikų, kai kūnas buvo depiliuojamas kriauklytėmis, akmenukais ir kitais būdais, stengiantis atsikratyti plaukų, tačiau vis dar atliekamas ir šiais technologijų ir mokslo išradimų laikais, vis dar nežinant ar netikint ilgalaikių šalinimo metodų privalumais. Atliekant depiliaciją vašku, plaukas yra išraunamas su šaknimi. Tokiu būdu atliekant depiliaciją, pažeidžiama natūrali plauko augimo kryptis, todėl plaukas augdamas „suranda“ naują kelią ir pradeda įaugti, sukeldamas pūlinukus, bėrimus, ilgą laiką depiliuojant vašku atsiranda bėrimai, rusvos dėmės, odoje gali atsirasti randeliai. Procedūros kartojamos kas 2-3 savaites, procedūroms plaukelius reikia atauginti.

Depiliacija cukrumi

Depiliacija cukrumi – trumpalaikis šalinimo būdas, atsiradęs vėliau už šalinimą vašku, kai kūnas ištepamas cukraus pasta. Plaukų šalinimas cukrumi yra kiek mažiau skausmingas, nei atliekant įprastu vašku. Procedūros metu plaukas taip pat yra išraunamas, todėl ilgainiui plaukai įauga, kurie padaro odą nelygią, formuodami dėmėles ir bėrimus, procedūroms plaukelius reikia atauginti apie 3 savaites.

Trumpalaikiai plaukų šalinimo metodai, pingant lazerių procedūroms, nustumiami į praeitį. Paskaičiavus, kiek laiko ir pinigų išleidžiama trumpalaikėms plaukų šalinimo priemonėms, pasirodo trumpalaikiai metodai ne tik brangesni, jie neleidžia odai atrodyti gražiai ir būti visada pasiruošus sportuoti, atostogauti, eiti į baseiną ir t.t.!

Skaitykite plačiau apie efektyviausią plaukų šalinimą inovatyviais GentleLase Pro ir GentleMax Pro lazeriais.

Fotoepiliacija

Fotoepiliacija atliekama intensyvios pulsinės šviesos aparatais (IPL). Šis metodas sukurtas bandant atrasti būdą, pigesnį nei plaukų šalinimas lazeriu. Fotoepiliacijos aparatai išskiria platų spektrą spindulių, tuo skiriasi nuo lazerių, kurie išskirią vieną spindulį. Fotoepiliacijos spindulių pluoštas išsisklaido ir dėl mažesnio aparatų galingumo nei lazerių pasiekia plauko stiebą tik iki 3mm. Kuo mažesnis aparato galingumas, tuo mažiau mm fotoepiliacijos aparatū išskiriama šviesa prasiskverbia į odą. Kadangi daugeliu atveju pašalinamas tik plauko stiebas (priklausomai nuo aparato galingumos), procedūros atliekamos dažniau nei lazeriais, kas 2-3-4 savaites. Plačiau apie tai skaitykite – kuo skiriasi plaukų šalinimas lazeriu nuo fotoepiliacijos.

Plaukų šalinimas lazeriu

lazerine depiliacija

Plaukų šalinimas lazeriu – efektyviausias plaukų šalinimo metodas, o procedūros atliekamos 2- 3 kartus rečiau nei vašku. Atlikus procedūrų kursą, pakanka atlikti palaikomąsias procedūras 1 kartą metuose. Lazeriai išskiria vieno bangos ilgio spindulį, kuris skirtas konkrečiai problemai spręsti. Pagal tai skirstomi į 755nm išskiriantys Aleksandrito, 800-810 nm diodinius, 1064 nm Nd:Yag ir t.t. Lazeriai yra daug kartų galingesni nei fotoepiliacijos aparatai, todėl selektyvus spindulys sugeriamas plaukuose esančio melanino ir pasiekia plauko svogūnėlį jį sunaikindamas. Kuo geriau lazerio lazerio bangą sugeria pigmentas melaninas ir kuo stipresnis lazeris, tuo geresni plaukų šalinimo rezultatai. Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikoje naudojamo Syneron Candela GentleLase Pro Aleksandrito lazerio bangą 755 nm geriausiai sugeria plaukuose esantis melaninas, be to, tai stipriausias plaukų šalinimo lazeris, todėl juo pasiekiami itin efektyvūs rezultatai. Plačiau apie Aleksandrito lazerį Syneron Candela GentleLase Pro skaitykite plaukų šalinimas Aleksandrito lazeriu.

 

Straipsnis yra Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

 

Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.syneron-candela.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai
Visas lazerių procedūras atlieka tik kvalifikuoti Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos gydytojai
Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti ERA ESTHETIC klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas!…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigiau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą, yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar – „all-inclusive“ procedūra. Šiandien “HydraFacial” įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros. Ši procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. Taip pat mano veido oda buvo giliai išvaloma, o tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros, kurių, patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai bei odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų, tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

ERA ESTHETIC – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku