BLACK FRIDAY: juodai geros kainos pasiūlymai iki 2023.12.02

   Registracija plaukelių šalinimui


   Plaukų šalinimas lazeriu yra efektyviausias plaukų šalinimo metodas. Didžiuojamės, kad esame pirmieji Lietuvoje pradėję procedūras „Aleksandrito” lazeriais ir turintys didžiausią patirtį, daugiau nei 14 metų.

   Taip pat esame vieninteliai, sertifikuoti JAV „Candela Medical” ALEKSANDRITO lazerių atstovai Baltijos šalyse. Nors rinkoje didelis pasirinkimas, tačiau tik didelės galios ir tam tikro bangos ilgio šviesa gali sunaikinti plauką ilgam laikui. Taip kaip ir mašinos, lazeriai yra labai skirtingi ir labai specializuoti. Plaukų naikinimas lazeriu, o būtent galingiausiu JAV „Candela Medical” ALEKSANDRITO lazeriu, užtikrina gerus rezultatus dėl jo išskiriamos 755 nm bangos, kurią geriausiai sugeria plaukuose esantis melaninas.

   Užpildykite registracijos formą plaukelių šalinimui lazeriu, o mes su Jumis susisieksime ir susitarsime dėl tinkamiausio laiko procedūrai.

   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku