Puiki veido procedūra – kompleksinis veido ir kūno odos atjauninimas ETWO lazeriu!

   Ilgą laiką, ypač paauglystės metais kentėjau nuo aknės ir bėrimų. Ir nors šiuo metu mano odos būklė yra žymiai geresnė, vis dar turiu tam tikrų “padarinių” likusių nuo paaugslytėje padarytų klaidų. Tos klaidos – tai ne tik netinkamai išspausti spuogeliai, po kurių susiformavo pigmentinės dėmės, bet taip pat ir netinkamai parinkta kosmetika, dėl kurios ir taip nemažos poros tampa dar labiau pastebimos. Dėl šių priežasčių nusprendžiau išbandyti kompleksinį odos atnaujinimą su Etwo technologija.

   Nors ši procedūra dėl savo efektyvumo ir galimybės spręsti išties sudėtingas odos problemas, tokias kaip suglebusi oda akių ar kaklo srityje, raukšlės aplink lūpas ir nosį, yra priskiriama “sunkiajai artilerijai”, vis dėl to ši technologija yra nepamainoma siekiančioms profilaktikos ar prevencinio gydymo. Pasitarusios su dermatokosmetologe Marta Juchnevič, priėjome išvados, kad nors šiuo metu man nėra aktualios procedūros nukreiptos į kova su senėjimu, ši technologija leidžia itin tiksliai ir efektyviai spręsti pigmentinių dėmių bei išsiplėtusių porų problemas, su kuriomis neretai susiduria net ir labai jauni žmonės.

   Po procedūros buvau labai maloniai nustebinta, nes, nors ir buvau pasiruošusi tam tikram diskomfortui ar skausmui, visiškai to nepatyriau. Atvirkščiai, procedūra maloniai atgaivino ir po jos jaučiausi kaip po gero pietų miego. Taip pat, džiaugiuosi, kad šią procedūrą spėjau atlikti šaltuoju metų laiku, nes po procedūros reikia saugotis saulės spindulų, o vasaros periodu tai būtų šiek tiek sudėtingiau.

   Emilija Pečiulytė, FG atelier vadovė.

   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku