Nemalonūs paauglystės spuogai: kaip padėti probleminei veido odai?

   Paauglystės laikotarpis ramiai praeina ne visiems. Didžioji dalis paauglių, prasidėjus lytiniam brendimui, kenčia nuo nemalonių ir neišvaizdžių spuogų. Vienus ši problema kamuoja vos keliose veido vietose, ten kur oda šiek tiek riebesnė, kitiems bėrimas apima visą veidą. Tai nemaloni problema, kurią būtina gydyti. Ką siūlo klinikos „ERA Esthetic“ gydytojai dermatologai?

   Neignoruokite problemos

   Neestetiškais spuogeliais nuberto veido ar nuo jų likusių randelių vaizdas gali itin paveikti paauglio norą bendrauti ar jo pasitikėjimą savimi ir savivertę. Todėl šią problemą spręsti būtina. Jai galima rasti nemažai skirtingų būdų, įtraukiant ir kosmetinius kremus, tačiau efektyviausiu laikomas yra reguliarus veido valymas. Vilniuje šią procedūrą atlieka vis daugiau paauglių ir vyresnių žmonių, kuriuos kamuoja aknė. Taip pat akcentuojame, kad profesionalus veido valymas Kaune, mūsų klinikoje, taip pat yra atliekamas. Skatiname pradėti rūpintis savo oda jau dabar ir spręsti problemas vos šioms atsiradus. Taip užkirsite kelią rimtiems uždegimams odoje.

   Probleminės odos gydymo būdai

   Spaudomi spuogeliai skatina randų atsiradimą. Tai žino didžioji dalis paauglių, tačiau ir toliau spaudžia vos išaugusį spuogą. Pateikiame kelias gydymo ir probleminei odos priežiūrai gydytojų dermatologų rekomenduojamas procedūras, kurios gali padėti susigrąžinti lygią ir skaisčią odą.

   Pilingas – kitaip žinomas kaip rūgštinis veido valymas. Vilniuje šia procedūra vis dažniau susidomi ne tik spuogų kankinami paaugliai, bet ir vyresnieji, norintys pagerinti savo odos būklę ar pašalinti nuo aknės likusius randelius. Šis valymas tinkamas ne tik įprastiems spuogeliams gydyti, bet ir inkštirams šalinti. Procedūra skatina spuogelių gijimą, atkemša ir išvalo užsikimšusias poras.

   • Speciali programa, į kurią įtrauktas ir randų gydymas, ir spuogų gydymas. Tai galimybė pasitelkiant vieną gydymo programą gydyti ne tik nemalonius inkštirus, spuogus ir paraudimus, bet ir po spuogų atsiradusius randelius. Ši gydymo programa remiasi individualiu tyrimu, nustatant ne tik odos tipą, bet ir įvertinant jos būklę. Gydymui taikoma „Omnilux“ raudonosios šviesos terapija, kuri įvertinta kaip geriausia lazerinė aknės gydymo sistema.

   • Trejopo poveikio „Hydrafacial“ veido valymo procedūra. Ši gydymo metodika siūloma dėl trigubo efekto. Oda yra atnaujinama, tuo pačiu pasitelkiamas giluminis valymas, o galų gale ši taip pat sudrėkinama. Nors ši metodika neįtraukia randų gydymo, puikiai tinka paprastiems spuogams gydyti.

   Spuogų gydymas lazeriu. Kai nebegelbėja įprastas veido valymas, Vilniuje ir Kaune, mūsų klinikose galite teirautis lazerinio spuogelių gydymo. Ši procedūra tinka ir tiems, kuriuos dažnai kankina giluminiai skausmingi spuogai.

   Koks lazeris turėtų būti naudojamas bei kiek laiko truks gijimo laikotarpis ar kiek procedūrų gydymui prireiks, priklauso nuo to, kaip stipriai yra pažeista ir nuberta paauglio oda. Nebijokite klausti, konsultuotis bei domėtis. Klinikoje dirbantys gydytojai profesionalai padės susitvarkyti su varginančia ir gyvenimo kokybę bloginančia problemine oda.

   Daugiau informacijos sužinosite paskambinę telefonais:
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku