Ypatingai efektyvi procedūra, ieškančioms priemonės nuo plaukų slinkimo! Išbandė Karolina Meschino

   Kas galėtų padėti nuo plaukų slinkimo, sustiprintų plaukus ir paspartintų jų augimą? Įprastas grožio priemones palikime kasdienei plaukų priežiūrai, o šiandien pakalbėkime apie tikrai veiksmingą ir rimčiausias plaukų problemas išspręsti galintį metodą – pirmąjį pasaulyje plaukų užpildą Dr. Cyj hair filler.

   Apie poveikį, kokias problemas sprendžia, apie unikalią sudėtį ir rezultatą plačiau Era Esthetic klinikų grupės įkūrėja ir gydytoja dermatologė Jurgita Stoškienė.

   Šiuolaikiniai metodai, norinčioms greitų ir efektyvių rezultatų

   Pirmojo pasaulyje plaukų užpildo Dr. Cyj hair filler mikroinjekcijos – vienas efektyviausių ir moderniausių metodų, padedančių išsaugoti mūsų plaukų grožį ir sveikatą. Mikroinjekcijų dėka veiksmingieji komponentai patenka tiesiai į galvos odą ir tiesiogiai veikia plauko folikulą, stiprindami plaukus ir padėdami efektyviai spręsti tokias problemas kaip plaukų slinkimas ar lūžinėjimas.

   „Vidutiniškai apie 25–30 gyvenimo metus žmogaus organizme sulėtėja hialurono rūgšties gamyba, pradeda blogėti ir jos kokybė: sumažėja kolageno sintezė, molekulės išsaugo vis mažiau vandens. Todėl labai svarbu laiku pasirinkti efektyvias, profesionalias priemones su aukšta hialurono rūgšties koncentracija. Hialurono rūgštis intensyviai drėkina ir padeda suformuoti barjerą, o tai ypatingai svarbu plaukams“ – atkreipia dėmesį gyd. dermatologė Jurgita Stoškienė. – Kita plaukams labai svarbi medžiaga – peptidai, atsakingi už organizme vykstančių procesų normalizavimą. Pirmojo pasaulyje plaukų užpildo Dr. Cyj hair filler sudėtyje yra ne tik išgryninta hialurono rūgštis, bet ir 7 kompleksiškai veikiantys specializuoti naujos kartos peptidai, kurie stimuliuoja plaukų folikulus, ląsteles, skatina plaukų augimą“.

   Procedūrą rekomenduoja stilistė, modelis ir socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino 

   „Ypatingai rūpinuosi savo plaukais, nes nuolatiniai filmavimai bei dažni plaukų džiovinimai veikia jų būklę. Labai nudžiugau sužinojusi, kad Dr. Cyj preparatas jau yra Lietuvoje ir šias mikroinjekcijas siūlo Era Esthetic – klinika, greitai reaguojanti į visas naujoves! Šis plaukų užpildas padeda ne tik nuo plaukų slinkimo, tačiau tuo pačiu stiprina plauko folikulą ir skatina plauko augimą. Rezultatai puikūs!” – procedūrą rekomenduoja stilistė, modelis ir socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino.

   Biomimetinių peptidų mikroinjekcijos sustiprina silpnus ir plonus plaukus, skatina greitesnį plaukų augimą, didina jų apimtį. Efektyviai padeda nuo plaukų slinkimo ir retėjimo. Mikroinjekcijos naudojamos kompleksiniam androgenetinės alopecijos gydymui, esant vyriškam ir moteriško tipo plikimui.

   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku