Suraskite organizmo pusiausvyrą – nauja „Era Esthetic Avenue“ sveikos gyvensenos paslauga 

   Sveikame kūne – sveika siela – taip mąstė dar romėnai. Mums, gyvenantiems XXI amžiuje, atrodo, pagaliau norisi grįžti prie seniai iškeltų gyvenimo būdo idėjų. Siekiame nebe tik gražios išorės – išvaizdos, drabužių, daiktų, bet ir norime geros sveikatos, ramybės jausmo. Šių dalykų negalime įsigyti net dirbdami viršvalandžius. Viskas mūsų rankose. Kai suprantame, kad norime nuosekliai ir užtikrintai pagerinti savo gyvenimo kokybę, atsigręžiame į gydytojus, patikrintus sveikatinimo metodus. Apie tai – nauja „Era Esthetic Avenue“ klinikoje Vilniuje teikiama paslauga. Nuo šiol siūlome ne tik atjaunėti, atsikratyti odos problemų, bet ir pakelti gyvenimo kokybę į aukštesnį lygį su sveikos gyvensenos paslauga.

   Funkcinės medicinos požiūris į sveikatą

   „Era Esthetic“ klinikos specialistai pasitinka pacientus išmintingu Cicerono šūkiu „Parce valetudini“ – „Saugok sveikatą“. Sveikatos stebėjimas, tyrimai ir konsultacijos su kompetentingais funkcinės medicinos gydytojais – tikrasis sveikatos tausojimas. Kai esame sveiki, ir mūsų nuotaika gera, tai atsispindi mūsų veide. Gera sveikata leidžia kurti, dirbti, padėti kitiems. Tai suprasdami „Era Esthetic Avenue“ klinikos specialistai visapusiškai jumis pasirūpins.

   Kodėl svarbu rūpintis ne tik savo išvaizda, bet ir kūnu, psichika? Nes žmogus – tai ne vien jo išorė. Funkcinė medicina suvokia žmogų ne tik kaip organų sistemą, bet gyvą individą socialinėje aplinkoje, kurį gali išbalansuoti įvairūs sutrikimai ir gyvenimo įvykiai. Laimei, žmogaus organizmo sistemų ir organų funkcijas galima subalansuoti.

   Viskas susiję: mūsų emocijos veikia mūsų organizmą, mityba veikia odos, plaukų būklę, gali sušvelninti arba pabloginti ligų eigą. Negalime pasirinkti gražinti vien išorės nekreipdami dėmesio į tai, ką valgome, koks mūsų laisvalaikis, ar turime tinkamą darbo ir poilsio režimą. „Era Esthetic Avenue“ klinikoje sveikos gyvensenos paslauga sujungia organizmo ištyrimą, maisto netoleravimo ir kitus testus (iš viso – 300 tikslinių tyrimų), konsultacijas apie gyvenimo būdo, mitybos, papildų parinkimą. Ši programa ideali tiems, kurie nori laiku sustabdyti nedidelius sveikatos negalavimus arba pagerinti savijautą be medikamentinio gydymo.

   Kreipdamiesi dėl sveikos gyvensenos paslaugos, pirmiausia susitiksite su gydytoju konsultacijai. Nuoširdžiai ir ramiai pasikalbėsite apie organizmo negalavimus arba vietas, kurias norite sustiprinti. Galbūt jums neduoda ramybės bėrimai, slenka plaukai, įtariate maisto alergiją arba netoleravimą? Galbūt jūs didžiąją dienos dalį jaučiatės apsnūdę, neenergingi, bet nežinote, ko trūksta jūsų organizmui? Su specialistu aptarsite virškinimą, imunitetą, hormonų pusiausvyrą. Pagal jums rūpimus klausimus arba nusiskundimus jums bus asmeniškai paskirti tyrimai, įskaitant kraujo arba plauko sudėties tyrimus, hormonų pusiausvyros, virškinimo fermentų aktyvumo.

   Tyrimų rezultatai padės tiksliai sudaryti atnaujinto gyvenimo būdo planą. Tikime, kad tai – ilgalaikė investicija į sveikatą ir gerą savijautą. Pavyzdžiui, stresas yra psichologinis atsakas į nemalonią situaciją, tačiau jis taip pat gali sukelti fizinius simptomus – galvos ir raumenų skausmą, miego sutrikimus, svorio augimą. Todėl sprendžiant, kaip užtikrinti malonesnį gyvenimą, klausime jūsų ne tik apie tai, kas jums skauda, kas kelia rūpesčių, bet ir kaip valgote, miegate, reaguojate į problemas. Tokiu požiūriu remiasi šiuolaikiška sveikatos priežiūra.

   Vitaminai – jūsų organizmui ir senėjimui sustabdyti

   Organizmo aprūpinimas reikalingais vitaminais ir mikroelementais – svarbi sveikos gyvensenos dalis. Vieną dalį – subalansuotą mitybą – vykdysite savarankiškai namuose pagal rekomendacijas, o kitą – koncentruotą vitaminų kokteilį – gausite sostinės „Era Esthetic Avenue“ klinikoje.

   sveikatingumo programos

   Gydymo, sveikatinimo dalis gali būti „ANTI – AGE“ intraveninė terapija, kuri organizmą primaitina naudingais vitaminais ir kartu pasirūpina ląstelių atsinaujinimu. Tinkami preparatai pristabdys senėjimo procesus, nes veikdami kaip antioksidantai apsaugos nuo laisvųjų radikalų poveikio.

   Norintiems sustiprinti imunitetą pasiūlysime vitaminų kompleksą, kuris teigiamai veiks už hormonus atsakingą endokrininę sistemą ir pasirūpins odos grožiu bei sveikais plaukais. Koncentruotas vitaminų kompleksas gali dar daugiau – teigiamai veikia širdies darbą, padeda regeneruotis audiniams, gaminti kolageną odoje.

   Klinikoje nuosekliai pasirūpinsime, kad organizmas stiprėtų, o nuotaika būtų geresnė. Pradėkime nuo pažinties, išsiaiškinkime, kas kelia rūpesčių, ir gavę tyrimų rezultatus, sudarysime jums sveikatinimo planą, bei pateiksime rekomendacijas, kaip pagerinti gyvenimo kokybę.

   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku