Nualintos odos pokyčiai po „Intraceuticals“ terapijos

   Kodėl pasaulinio garso įžymybės gali pasigirti skaisčia, visada spindinčia ir nuostabiai atrodančia veido oda? Juk jų odai tenka iškęsti tiek daug procedūrų, grimavimo, streso. Nualintą odą nėra sudėtinga atgaivinti, tik svarbu žinoti kur kreiptis bei ką daryti. Jei svajojate apie veido odos atjauninimą, o įprastos kosmetinės priemonės nebegelbsti, Jums padėti gali „Intraceuticals“ terapija. Toliau papasakosime ne tik apie jos taikymą bei išskirtinumus, bet ir išvardinsime priežastis, dėl kurių Jūsų oda gali prarasti įprastą sveiką išvaizdą.

   Problemos ateina kartu su amžiumi

   Sakoma, kad rūpintis savo oda reikia pradėti kuo anksčiau. Tai ne tik kasdienis prausimas vandeniu ir šveitimas specialiomis priemonėmis. Lygiai taip pat reikia rūpintis odos drėkinimu, vengti intensyvios saulės. O kodėl oda ilgainiui praranda elastingumą, tarsi papilkėja?

   • Viena iš priežasčių gali būti žalingi įpročiai, kaip pavyzdžiui, rūkymas. Oda pilkėja, nes nėra aprūpinama pakankamu deguonies kiekiu. Be to, ji tampa plonesnė, tad raukšlės išryškėja.
   • Odos būklė taip pat priklauso nuo maisto, kurį valgote. Jūsų mitybos įpročiai atsispindi ir veide, o raukšlelės, pigmentinės dėmės ir kitos problemos atsiranda dėl nepakankamo kiekio vitaminų;
   • Savaiminis veido atnaujinimas ir jam reikalingi procesai vyksta miego metu, tad jei neturite pastovaus miego ritmo ir nuolat nepailsite, tai taip pat gali atsiliepti Jūsų odai.

   Specialistai bei gydytojai dermatologai odos atgaivinimui siūlo išbandyti „Intraceuticals“ deguonies terapiją. Būtent jos dėka galite susigrąžinti skaisčią, sveikai atrodančią odą.

   Atgaivinkite nualintą ir pažeistą odą

   Odos pilkėjimas ir raukšlėjimasis išryškėja dėl deguonies trūkumo, todėl terapija, paremta odos prisotinimu deguonimi yra puiki išeitis. Įprastai naudojami kosmetiniai dieniniai bei naktiniai kremai tokio poveikio suteikti negali. Veido atjauninimas vyksta ne tik odos paviršiuje, bet ir giluminiuose audiniuose, kurių įprastos priemonės pasiekti negali.

   „Intraceuticals“ veido odos atgaivinimo terapijos metu oda ne tik nupurškiama deguonimi, bet ir prisotinama specialiais serumais, o galų gale veidas yra padengiamas specialiu, drėgmę sulaikančiu ir padedančiu atstatyti jos pusiausvyrą, geliu. Reikėtų paminėti ir odos prisotinimą hialurono rūgštimi, kuris atstato odos elastingumą ir išlygina raukšleles. Rezultatą pajusite jau po pirmosios terapijos, tačiau galutiniam rezultatui pasiekti prireiks 6 procedūrų terapijos kurso. Procedūros privalumai:

   • terapijos pagalba atstatoma drėgmės pusiausvyra;
   • sugrąžinamas natūralus odos švytėjimas ir spalva;
   • išlyginamos susidariusios raukšlelės;
   • veido atgaiva yra ne tik matoma, bet ir juntama;
   • pagerėjimas matomas jau po pirmos procedūros.
   Daugiau informacijos sužinosite paskambinę telefonais:
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku