5 argumentai ryžtis veido atjauninimo procedūrai lazeriu

   Džiaugtis jaunatviškai atrodančia veido oda ir paslėpti išryškėjusias raukšles kiekviena moteris nori kuo ilgiau. Tam pasitelkiamos įvairios kaukės bei kremai. Šiandien vis dažniau šiam tikslui pasiekti taikomos ir lazerinės procedūros. Raukšlių lyginimas kosmetinės dermatologijos srityje vis labiau tobulėja, tačiau daugeliui veido atjauninimas lazeriu vis dar atrodo pavojingas. Siekiame išsklaidyti tokius mitus ir pateikiame 5 svarius argumentus, kodėl verta ryžtis atjauninti odą lazerio pagalba.

   1. Tai – neinvazinė ir veido odos nepažeidžianti procedūra.
   Dažnai susidaromas įspūdis, kad lazerinis veido atjauninimas yra pavojinga, visą odos paviršių pašalinanti procedūra. Tačiau medicina kasmet tobulėja, o šiandien naudojami frakciniai lazeriai odos nepažeidžia. Jie veikia odą frakciniu būdu, kitaip tariant taškiniu metodu. Todėl mikroskopiniai lazerio stulpeliai veikia ne visą odos paviršių, o tik atskiras dalis, nepažeidžiant sveikųjų audinių. Raukšlių lyginimas be chirurgo skalpelio pagalbos šiandien įmanomas ir nėra pavojingas.

   2. Tai – mediciniškai saugus ir efektyvus būdas atjaunėti net iki 10 metų.
   Taip pat neretais atvejais galima išgirsti mitą, kad lazerinės procedūros nėra efektyvios, suteikia trumpalaikį atjaunėjimo efektą, o be to ir pavojingos. Tačiau tai – ne tiesa. Šią procedūrą atlikti gali tik gydytojai dermatologai. Pirmiausia, yra ištiriama odos būklė, siekiant parinkti tinkamiausią gydymą bei odos priežiūrą po procedūros. Veido atjauninimas lazeriu vis labiau populiarėja dar ir todėl, kad pašalinus net ir minimalias raukšleles, oda jauniau atrodo net dešimčia metų.

   3. Taip išsprendžiama ne tik raukšlių problema.
   Dar vienas šios procedūros privalumas tas, jog kartu išlyginamos ne tik amžiaus palikto raukšlelės, bet taip pat panaikinamos ir pigmentinės dėmės, išlyginama veido odos spalva. Ši lazerinė procedūra yra daugiau nei tik raukšlių lyginimas. Ji taip pat padeda paskatinti kolageno sintezę poodiniuose sluoksniuose, o jo pagalba oda taip pat tampa ir skaistesnė.

   4. Tai – ilgalaikį efektą garantuojanti procedūra.
   Įprasti kremai, kuriuo mėgstama pirkti siekiant sustabdyti senėjimo procesus, veikia labai trumpai. Jie nepasiekia poodinių gilesnių sluoksnių, o senėjimo procesai veikia visuose odos sluoksniuose. Paviršinio odos sluoksnio patempimas greitai atlėgsta. Veido atjauninimas lazeriu veikia ne tik paviršių, bet ir giliai esančius audinius, todėl garantuojamas ilgalaikis efektas. Šį galima dar prailginti, jei yra pakoreguojamas gyvenimo būdas.

   5. Procedūra, kurios poprocedūrinis laikotarpis – trumpas.
   Atjaunėjimui skirtų estetinės dermatologijos procedūrų yra ir daugiau, tačiau kai kurios jų yra gerokai sudėtingesnės pažeidžiančios daugiau odos paviršiaus, todėl gyja gerokai ilgiau, o laikotarpis po procedūros gali užsitęsti. Atjauninus odą lazerio pagalba, poprocedūrinis laikotarpis tęsiasi daugiausiai 3 dienas, kol aprimsta uždegiminės reakcijos, padedančios odai regeneruotis.

   Jeigu ir Jūs norite skaistesnės, lygesnės ir jaunatviškiau atrodančios veido odos, susisiekite su mūsų klinikoje dirbančiais gydytojais ir užsiregistruokite vizitui. Po lazerinės atjauninimo procedūros galėsite pamiršti visus trumpalaikį atjaunėjimą garantuojančius ir daug kainuojančius kremus bei galėsite džiaugtis jaunatviška išvaizda.

   Daugiau informacijos sužinosite paskambinę telefonais:
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku