Pasirinkti paslaugą
Suskleisti sąrašą

Frakcinis odos atjauninimas, kapiliarų ir pigmentacijos šalinimas JAV Candela Medical IPL lazeriu

 • Apie procedūrą
 • Kainoraštis
 • Registruotis

Frakcinis odos atjauninimas su naujos kartos “Candela Medical” IPL lazeriu – naujos galimybės Jūsų odos kokybei gerinti!

Senstant odai, lėtėja regeneracija (odos ląstelių atsinaujinimas), grubėja raginis sluoksnis. Oda sausėja, nes lėtėja riebalinių liaukų veikla. Dehidratuojasi, netenka drėgmės, sunyksta kolagenas, mažėja elastingumas, krenta odos tonusas, išplonėja epidermis, atsiranda pigmentacijos nelygumai.

Odos atjauninimas – Era Esthetic –  neabejinga naujovėms, esame inovatoriai ir stengiamės neatsilikti nuo visų naujausių estetinės ir lazerinės dermatologijos pasaulio pokyčių. Modernus ir daugiafunkcinis  JAV “Candela Medical” Vascular IPL lazeris.

Tai net 4 technologijos viename prietaise („4 in 1“)!

Kokias odos problemas sprendžia šis naujos kartos IPL lazeris?

 • esant smulkiems odos paviršiaus nelygumams, išsiplėtusioms odos poroms sutraukti, raukšlių mažinimui;
 • norint koreguoti labiau išreikštus odos pokyčius, stipresniam frakciniam efektui lazerio spinduliai prasiskverbia giliau, skatinantys papildomą kolageno sintezę, atnaujinami pažeisti ar pasenę viduriniai odos sluoksniai, koreguojami gilesni randeliai, duobutės, atsiradusios po spuogų, ryškesnės raukšlės apie akis, lūpų, skruostų, kaktos, kaklo ir kt. srityse.
 • praradusiai stangrumą odai, raudonio gydymui ir kapiliarų šalinimui;
 • inovatyvi metodika – vienu metu atnaujinama visa oda, tiek epidermis, tiek gilesni odos sluoksniai.

Odos atjauninimas, frakcinis atjauninimas, pigmentacijos mažinimas ir kapiliarų šalinimas, kuo unikali ši IPL technologija?

Tai kompleksinė neinvazinė lazerinė sistema – ji sujungia gydymo galimybes, kurioms kitu atveju reikėtų kelių skirtingų lazerių! Svarbu, kad dėl išskirtinės lazerinių sistemų integracijos, galima gydyti plataus spektro odos problemas, tokias kaip kapiliarų šalinimas, randų šalinimas, dėmių ant odos – pigmentacijos šalinimas, spuogų bei aknės gydymas ir kt. Šios technologijos viena iš pagrindinių išskirtinių savybių – unikalūs submilisekundžių impulsai. Tai reiškia, kad garantuojamas dar tikslesnis ir puikius rezultatus suteikiantis gydymas. Pasak gamintojų, šis sprendimas sukurtas preciziškam tikslumui pasiekti – net smulkiausių kapiliarų gydymas stebina savo rezultatais. Be to, pastebėta, kad JAV “Candela Medical” IPL lazeris pasižymi didesniu veiksmingumu, kai jis derinamas su kitomis procedūromis, pvz.: atliekamas veido odos patempimas siūlais ir IPL odos atjauninimas.

Kapiliarų šalinimas ir pigmentacijos mažinimas su naujos kartos “Candela Medical” IPL lazeriu, kuo išskirtinė ši technologija?

Tai universali ir neinvazinė lazerinė sistema – ji sujungia gydymo galimybes, kurioms kitu atveju reikėtų kelių skirtingų lazerių! Ir svarbiausia, kad dėl išskirtinės lazerinių sistemų integracijos, galima gydyti plataus spektro odos problemas, tokias kaip kapiliarų šalinimas, randų šalinimas, dėmių ant odos – pigmentacijos šalinimas, spuogų bei aknės gydymas ir kt.

Šios technologijos viena iš pagrindinių išskirtinių savybių – unikalūs submilisekundžių impulsai. Tai reiškia, kad užtikrinimas dar tikslesnis gydymas, kad pasiekti puikius rezultatus. Pasak gamintojų, šis sprendimas sukurtas preciziškam tikslumui pasiekti – net smulkiausių kapiliarų gydymas stebina savo rezultatais.

Ši daugiafunkcinė frakcinio atjauninimo, pigmentinių dėmių šalinimo, kapiliarų šalinimo, raudonio gydymo, spuogų ir aknės randų gydymo  technologija turi integruotą infraraudonųjų spindulių lazerį, skirtą įvairių kraujagyslių gydymui, ir frakcinį lazerį, skirtą odos senėjimo problemoms spręsti, t.y. veido odos atjauninimui. Jis taip pat gali būti naudojamas tiek dermatologinėms, tiek estetinėms procedūroms atlikti – tai plaukelių šalinimas, išsiplėtusių kojų venų ir kapiliarų korekcija, saulės pažeistos odos skaistinimas, fotoatjauninimas. Neįtikėtina, bet visa tai galima atlikti vieno lazerio pagalba!

Svarbus akcentas – lazerio intensyvią impulsinę šviesą galima naudoti saulės dėmėms, senatvinėms dėmėms ir išsiplėtusioms venoms gydyti. Nuolatinis plaukų šalinimas, odos pigmentacijos ar strazdanų šalinimas bei spuogų ir aknės gydymas irgi gali būti atliekami naudojant šį lazerį. Beje, tai dar ne pabaiga – naujoji technologija taikoma odos atjauninimui, šviesos terapijai bei natūralaus kolageno gamybos skatinimui. Dėl šių savybių – tai unikaliausia priemonė senėjimo problemoms spręsti.

Frakcinis odos atjauninimas, kapiliarų šalinimas ir pigmentinių dėmių šalinimas – VIENOS procedūros metus, ar gali būti kas geriau?

 • Procedūra komfortiška dėl integruotos “SoftCool” aušinimo sistemos.
 • Net 22 gydymo pritaikymo indikacijos.
 • Galima apdoroti didelį odos plotą vienu lazerio impulsu ir per trumpesnį laiką.
 • Galima gydyti kelias odos ligas ar estetines problemas vieno vizito metu.
 • Gydymas šiuo lazeriu yra preciziškai tikslus dėl specialios selektyvaus bangų diapozono technologijos (SWT).
 • Procedūras galima atlikti visais metų laikais, nėra apribojimų dėl klimato sąlygų.

Kokias odos problemas sprendžia, šis unikalus ir modernus JAV “Candela Medical” IPL lazeris?

Pigmentinių dėmių šalinimas, raudonio gydymas, išsiplėtusių kapiliarų šalinimas, spuogų gydymas, post aknės randų šalinimas – VIENAS lazeris, dar daugiau galimybių!

 • Saulės pažeista oda, fotoatjauninimas.
 • Kraujagyslių pažeidimai, smulkių poodinių kraujagyslių-kapiliarų išsiplėtimas.
 • Rožinė.
 • Rausvai rudos dėmės – dažniausiai skruostų ir kaklo srityse.
 • Portveino spalvos dėmės, hemangiomos.
 • Pigmentiniai epidermio pažeidimai.
 • Mėlynos, violetinės spalvos dėmės ar papulės dėl kraujagyslių išsiplėtimo – dažniausiai lūpų srityje.
 • Odos tekstūros nelygumai dėl odos atsinaujinimo.
 • Aknės randai, chirurginiai randai, strijos, uždegiminiai aknės spuogai, aknės gydymas.

Odos atjauninimas, kapiliarų šalinimas, pigmentinių dėmių mažinimas, kiek procedūrų reikia atlikti?

Įprastai atliekamas 2-4 procedūrų kursas, tikslų skaičių pasakys gydytojas, speccialistas Jūsų vizito metu, t.y. Jūsų atveju parinks tinkamiausią gydymo planą.

 D.U.K.

 1. Kiek laiko trunka frakcinio odos atjauninimo, pigmentacijos ir kapiliarų šalinimo, raudonio, plaukelių šalinimo, išsiplėtusių venų gydymo ir kt. procedūros, naudojant šį lazerį?

Dauguma procedūrų užtrunka mažiau nei 30 min. Kai kurioms procedūroms atlikti, yra taikoma vietinė nejautra, todėl tokiu atveju gydymas užtrunka kiek ilgiau dėl nuskausminamųjų taikymo (suleidimo laikas, poveikio pradžios laikas).

 1. Kaip veikia frakcinio odos atjauninimo, pigmentacijos ir kapiliarų šalinimo, raudonio, plaukelių šalinimo, išsiplėtusių venų ir kt. problemoms spręsti  skirtas naujasis lazeris?

Kiekvienas integruotas lazeris turi savo veikimo režimą. Atsižvelgiant į problemos sprendimą, pritaikomas atitinkamas aplikatorius, kuris užtikriną efektyvų odos ligų gydymo rezultatą.

 1. Kokių rezultatų ir po kiek procedūrų galima tikėtis?

Gydymo trukmė ir procedūrų kiekis priklauso nuo Jūsų specifinės odos problemos ir to, kiek stipriai ji pažengusi. Pvz.: jeigu kreipiatės dėl išsiplėtusių kojų venų ar kitų kraujagyslių pažeidimų, kapiliarų šalinimo, tai momentinis rezultatas matysis „sutvarkant“ smulkesnes kraujagysles, o stambesnių kraujagyslių ar venų problemos per kelias ateinančias savaites laipsniškai išnyks. Šiam rezultatui pasiekti užteks vieno seanso.

 1. Kuo skiriasi “Medical Candela” Vascular IPL frakcinio odos atjauninimo, pigmentacijos ir kapiliarų šalinimo, raudonio, plaukų šalinimo lazeris nuo kitų?

Pagrindinis skirtumas tarp šio ir kitų standartinių lazerinių sistemų – tai galimybė naudoti kelias programas. Ši funkcija yra visiškai unikali būtent Medical Candela Vascular IPL lazeriui ir jos kiti įrenginiai tiesiog neturi. Šio aparato gebėjimas pakeisti pritaikymo sritį tam pačiam pacientui sprendžiant skirtingas problemas, padeda sutaupyti laiko ir pinigų gydant pacientus. Ta pati nauda gali būti išskiriama ir pacientui – nereikės lankytis keliose vietose pas skirtingus specialistus, derinti vizitus ir pan.

 1. Kokie pagrindiniai frakcinio odos atjauninimo, pigmentacijos ir kapiliarų šalinimo, raudonio, plaukų šalinimo lazerio privalumai?

Šiuo lazeriu suteikiamas gydymas yra labai tikslus lyginant su kitais prietaisais. Taip yra dėl aparato naudojamos selektyvaus bangų diapozono technologijos (SWT), kuri leidžia tiksliai nustatyti gydymo sritį. Ši technologija skiriasi tuo, kad ji turi galimybę „išfiltruoti“ nereikalingas odos audinio dalis ir paveikti tik tikslinę sritį.

 1. Kaip dažnai reikia kartoti gydymą, kiek laiko trunka poveikis?

Procedūrų kiekis priklauso nuo problemos, kurią sprendžiame, taip pat nuo asmeninių organizmo savybių, esamos odos būklės, plauko pigmento ir kt. faktorių.

Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojamas video yra iš oficialios “Candela Medical” svetainės. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

 

Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.syneron-candela.com Syneron Candela Registruokitės nemokamai konsultacijai
Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
Vilnius

Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

Skaityti plačiau Suskleisti
Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
Vilnius

Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
Kaunas

Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra vieninteliai eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
Kaunas

Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

Skaityti plačiau Suskleisti
Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
Vilnius

Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

Skaityti plačiau Suskleisti
Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku