Pasirinkti paslaugą
Estetinė dermatologija
Suskleisti sąrašą

Dermaheal Ultimatum Ptx – biomimetiniai peptidai imituojantys botulino poveikį

Profesionalią DERMAHEAL ULTIMATUM PTX kosmetiką ir VROLL elektrostimuliacinį aparatą kviečiame įsigyti mūsų el. parduotuvėje www.eraesthetic.shop

*Įsigyjant 3 procedūrų kursą, vieno paketo (PTx serumą įvedant su mikroindžektoriumi, elektroparacijos būdu) kainos: veidas, kaklas – 109 eur, veidas, kaklas, dekolte – 159 eur.

Įsigyjant 3 procedūrų kursą, vieno paketo (Dermaheal Ultimatum PTx procedūra su mikroindžektoriumi/elektroparacija (PTx mezoserumo įvedimas, PTx kaukė, PTx kremo paskirstymas) kainos: veidas, kaklas – 100 eur, veidas, kaklas, dekolte – 119 eur.

*Įsigyjant 3 procedūrų kursą, vieno paketo (PTx serumą įvedant su galvaniniu aparatu) kainos: veidas, kaklas – 99 eur, veidas, kaklas, dekolte – 140 eur.

 

  • Apie procedūrą
 • Kainoraštis
 • Registruotis

DERMAHEAL Ultimatum PTx ir “Heksapeptidas – 46”, tai pirmasis pasaulyje išrastas biomimetinis peptidas natūraliu pagrindu – medžiaga, kuri imituoja botulino poveikį!

REVOLIUCIJA, PRALENKUSI NAUJOVES!

Šis šūkis geriausiai pristato 2019 metų pasaulinę naujieną – pirmaujančios pasaulyje inovatyvių biomimetinių peptidų gamintojos CAREGEN kompanijos produktą “Dermaheal Ultimatum PTx” – revoliucinės priemonės, skirtos ne tik profesionaliam, bet ir namų naudojimui, kurių poveikis kaip botulino toksino, tačiau – be toksino sudėtyje, t.y. natūraliu pagrindu imituojamas botulino poveikis.

Botulino toksino poveikis, koks ingredientas jį atlieka?

“Dermaheal Ultimatum PTx” priemonių pagalba išgaunamas rezultatas, prilygstantis botulino toksino poveikiui dėl sudėtyje esančio naujos kartos peptido “Hexapeptide-46”. Šis peptidas CAREGEN kompanijoje buvo išradinėjamas ne vienerius metus. Kompanijos įkūrėjas profesorius Dr. Yong Ji Chung – CAREGEN mokslinis vadovas bei prezidentas, taip pat gavęs mokslinį laipsnį molekulinės biologijos, farmacijos bei biochemijos srityse. Būtent profesorius Chung padarė didžiausią atradimą biomolekulinėje farmakologijoje, atrasdamas biomimetinius peptidus. Peptidai – tai trumpos baltymų grandinės. Jie išgaunami fermentacijos būdu.

“Dermaheal Ultimatum PTx” produktų pagrindinės savybės?

 • “Heksapeptido-46” saugumas;
 • Transdermalinė skvarbos sistema;
 • Įsiskverbimas per ląstelės membraną.

Kuo išskirtinis “Heksapeptidas-46”?

“Heksapeptidas-46” atpalaiduoja raumens susitraukimus, pasižymi miorelaksuojančiu poveikiu, todėl lyginamos veido mimikos raukšlės kaktoje, smulkios raukšlytės aplink akis, pykčio, skruostų raukšlės. O taip pat liftinguojamas veido ovalas, kaklo, dekoltė, riešų zonos.

Būtent todėl biomimetinį peptidą “Heksapeptidą-46” įtraukus į grožiui skirtus produktus, tai tampa jėga kovai su senėjimu, raukšlėmis, odos pigmentacija, odos raudoniu, siekiant padidinti stangrumą, atkurti odos apimtį, matomai liftinguoti.

Kokius produktus galima naudoti namų sąlygomis?

Botulino imitacinis poveikis išgaunamas namų sąlygomis naudojant serumą ir kremą, tai išskirtinės sudėties priemonės su patentuotais peptidais, kurie veikia iš karto.

Dermaheal Ultimatum PTx

Kiek laiko trunka rezultatas, naudojant kremą ir serumą?

Pasiekiamas pastebimas rezultatas, išliekantis nuo savaitės iki mėnesio (priklausomai nuo preparatų naudojimo trukmės).

Kokius poveikius atlieka “Dermaheal Ultimatum PTx”?

 • lygina raukšles;
 • sutraukia išsiplėtusias poras;
 • mažina paraudimą ir pigmentaciją;
 • stangrina odą;
 • mažina sebumo išsiskyrimą;
 • suteikia sveikos, neblizgančios odos efektą.

Ar produktus galima naudoti nuolatos?

Taip, produktus galima naudoti nuolatos. Naudojant namų sąlygomis ryte ir vakare visą savaitę, Jūs gausite efektą, kuris išsilaikys visą mėnesį – jau po pirmos dienos Jūs pastebėsite, kad oda palygėjo, mažėja mimikos raukšlių pastebimumas, traukiasi poros, kontroliuojamas sebumo išsiskyrimas. Serumą ir kremą naudojant kasdien ir nuolatos, Jūs pasieksite ilgesnį rezultatą, oda sustangrės, sumažės raukšlės bei matysis atjaunėjimo efektas!

Ar su PTx produktais atliekamos procedūros?

Mūsų klinikose atliekama procedūra susideda iš keleto etapų, kuriuose visi naudojami produktai yra iš naujosios Dermaheal Ultimatum PTx linijos su sudėtyje esančiu Hexapeptidu-46. Dėka inovatyvių biomimetinių produkto naudojimas ne tik suteiks matomą rezultatą, bet ir stimuliuos kolageno sintezę, taip stangrindamas Jūsų odą iš vidaus bei prailgindamas anti-age efektą. 

Dermaheal Ultimatum PTx procedūros atliekamos veido, paakių, aplink akis, kaktos bei kaklo, dekolte, riešų srityse.

Kokie Dermaheal Ultimatum PTx procedūros etapai?

 • Pirmas žingsnis – odos paruošimas. Atliekamas cheminis pilingas su Dermaheal Ultimatum PTx Aqua Peel, kurio sudėtyje taip pat yra Hexapeptide-46. Jo metu pašalinamos negyvos odos ląstelės, oda atsinaujina ir yra paruošiama gilesniam produktų įsisavinimui.
 • Antras žingsnis – odos nuraminimas su veido kauke Dermaheal Ultimatum PTx Face Filler Mask. Ši kaukė ramina odą ir suteikia miorelaksuojantį poveikį.
 • Trečias žingsnis – serumo įvedimas į problemines sritis. Dermaheal Ultimatum PTx serumas įvedamas į odą specialaus aparato pagalba, kurio dėka efektas po procedūros būna dar didesnis ir ilgiau išliekantis, kadangi serumas dėl nanoinkapsuliacijos metodo prasiskverbia į giliausius sluoksnius.
 • Ketvirtas žingsnis – Dermaheal Ultimatum PTx kremu uždengiame sritis, kuriose atlikome procedūrą. Šis žingsnis atliekamas prieš tai atliktų veiksmų užtvirtinimui bei poveikio ir rezultato sustiprinimui.

Kokiose srityse atliekamos procedūros?

 • Veido sritis
 • Sritis aplink akis
 • Kaktos sritis
 • Skruostai
 • Kaklo sritis
 • Dekolte sritis
 • Riešai

serumas ir kremas

Ar ši procedūra tinkama ir vyrams?

Taip. Ši inovatyvi procedūra tinka ne tik moterims, bet ir vyrams. Beje, vyrai, kurie išbandė Dermaheal Ultimatum PTx, teigia, jog tai – efektyviausia, ką jiems teko naudoti iki šiol. Tikra revoliucija ne tik moterų, bet ir vyrų grožio ir jaunystės puoselėjimo ritualuose!

Produktų efektyvumas yra įrodytas atliekant mokslinius tyrimus, kurie prasideda dar ląstelės lygmenyje. Vėliau stebima kokius teigiamus pokyčius kiekvienas produktas užtikrina mūsų odoje. Tyrimai atliekami laboratorijose. Visi gaunami rezultatai kruopščiai kataloguojami, kad CAREGEN kompanija moksliniais tyrimais galėtų įrodyti savo pasiekimus ir produktų efektyvumą.

Tam, kad biomimetinis peptidas patektų į plačią rinką prireikė ilgų metų tyrimų ir bandymų. Tai didelės investicijos, skrupulingas ir atsakingas komandos specialistų darbas. CAREGEN gaminama kosmetika šiandien atitinka aukščiausius standartus.

Caregen kompanija su visa produkcija, prieš paleidžiant į rinką pradžioje vykdo moksliniu pagrindu paremtus klinikinius tyrimus, kuriuose dalyvauja skirtingų sričių profesionalai – biochemikai, molekuliniai biologai, genetikai, jų pagrindų buvo įrodyta, kad peptidų vaidmuo labai svarbus ląstelių sąveikai – teigiamai veikia procesus, kurie susiję su odos senėjimu. Priemonių poveikiai įrodyti klinikiniais tyrimais bei patvirtinti histologiniais, toksikologiniais, imunologiniais, imunohistocheminiais tyrimais, atliktais in vivo bei in vitro.

Caregen koncernas gamina daugiau kaip 70 peptidų, biomimetinių peptidų, 20 augimo faktorių, kurie patvirtinti aukštais kokybės standartais – PCRS (Personal Care and Products Council), taip pat ISO 900,1 ISO 1400. Visi „Caregen“ produktai yra patentuoti ir naudojami kosmetikos rinkoje visame pasaulyje.

Šią inovatyvią procedūrą rekomenduojame kombinuoti ir su kitomis procedūromis, kaip frakcinis odos atjauninimas, Thermage, Hydrafacial – STIPRESNIAM efektui išgauti.

Dermaheal Ultimatum PTx produktus galite greitai ir patogiai įsigyti mūsų elektroninėje parduotuvėje www.eraesthetic.shop

VROLL elektrostimuliacinis aparatas ir PTx priemonės (serumas ir kremas), tai grožio procedūra namų sąlygomis! VROLL stimuliuoja kraujotaką, atlieka relaksuojantį poveikį, suaktyvina naudojamų produktų gilesnį prasiskverbimą į dermą, kas užtikrina stipresnius efektus (odos liftingas) ir suteikiamas kaupiamasis rezultatas!

Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojama tekstinė ir vaizdinė medžiaga, paruošta remiantis gamintojo informacija. ERA ESTHETIC Aesthetic and Medical Company yra išskirtiniai Caregen kompanijos produktų distributoriai Lietuvoje.  

Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.syneron-candela.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai
Arba skambinkite telefonu:

Profesionalią DERMAHEAL ULTIMATUM PTX kosmetiką ir VROLL elektrostimuliacinį aparatą kviečiame įsigyti mūsų el. parduotuvėje www.eraesthetic.shop

*Įsigyjant 3 procedūrų kursą, vieno paketo (PTx serumą įvedant su mikroindžektoriumi, elektroparacijos būdu) kainos: veidas, kaklas – 109 eur, veidas, kaklas, dekolte – 159 eur.

Įsigyjant 3 procedūrų kursą, vieno paketo (Dermaheal Ultimatum PTx procedūra su mikroindžektoriumi/elektroparacija (PTx mezoserumo įvedimas, PTx kaukė, PTx kremo paskirstymas) kainos: veidas, kaklas – 100 eur, veidas, kaklas, dekolte – 119 eur.

*Įsigyjant 3 procedūrų kursą, vieno paketo (PTx serumą įvedant su galvaniniu aparatu) kainos: veidas, kaklas – 99 eur, veidas, kaklas, dekolte – 140 eur.

 

 Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti ERA ESTHETIC klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas!…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigiau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą, yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar – „all-inclusive“ procedūra. Šiandien “HydraFacial” įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros. Ši procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. Taip pat mano veido oda buvo giliai išvaloma, o tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros, kurių, patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai bei odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų, tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

ERA ESTHETIC – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku