Plaukelių šalinimas galingiausiais Aleksandrito lazeriais – jau po pirmos procedūros iškrito iki 80% plaukelių!

   Plaukelių šalinimas galingiausiais Aleksandrito GentleLase Pro ir GentleMax Pro lazeriais – pamirškite apie ataugančius plaukelius ilgam!

   Anksčiau plaukelius šalindavau įprastais metodais – skutimosi peiliukais ir atlikdavau depiliaciją vašku. Tačiau bėgant laikui nusibodo šių procedūrų šalutiniai poveikiai, kaip įauginėjantys plaukeliai, sudirginta oda ir pan. O depiliacijai vašku reikėdavo planuoti plaukelių atauginimą, todėl nusprendžiau ieškoti alternatyvų ir pagaliau išbandyti tą stebuklingą plaukelių šalinimą lazeriu. Nors iki kol atėjau į “Era Esthetic” kliniką turėjau blogos patirties, šioje klinikoje viskas apsivertė aukštyn kojom.

   Mane sužavėjo profesionalumas ir aukščiausias paslaugų lygis. Negalėjau patikėti efektyvumu, kai po pirmos procedūros iškrito apie 70-80% plaukelių. Tuomet mąsčiau kaip gaila, kad to nepadariau anksčiau, nes tai yra geriausias išradimas šiuolaikinėms moterims 🙂 Praėjo jau keleri metai, šiuo metu esu visiškai pašalinusi plaukelius bikini ir pažastų srityje ir šiais metais šią procedūrą atliksiu kojų srityje, o tada rezultatais galėsiu džiaugtis laaaaabai ilgai. Mano oda tamsesnio gymio, todėl labai vertinu tai, kad šioje klinikoje man gali atlikti procedūrą ne tik efektyviai, bet ir saugiai, be to, net ir tada, kai dar būna intensyvus įdegis. Nors beabėjo geriausi rezultatai pasiekiami tada, kai oda yra šviesiausia, bet gera žinoti, kad reikalui esant galiu atlikti procedūrą ir šiek tiek įdegusi.

   Atsimenat, kiek kartų manęs klausėt ir kiek nuoširdžiai dalinausi ERA ESTHETIC lazerio efektyvumu.. ? 🙂 visas procedūras lig šiol dariausi pati ir labai džiaugiuosi rezultatais. Rekomenduoju! 

   Visažistė, modelis Deimantė Kazėnaitė

   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku