Mados tendencija – natūralus grožis!

   Kelias į laimę – žmogaus vidinio ir išorinio pasaulio harmonija

   Graikų filosofas Platonas yra pasakęs: „Kūno grožis, sutapęs su sielos grožiu, sudaro harmoningą žmogų.“ Žmogaus išorė su vidumi yra tampriai susijusi, todėl rūpinimasis savimi, savo išvaizda yra svarbu kiekvienam iš mūsų.

   Spaudos konferencijoje “Mados tendencija – natūralus grožis”, kurioje dalyvavo lazerinės ir estetinės medicinos bei plastikos chirurgijos gydytojai ekspertai, buvo paliesta ne viena su grožiu susijusi tema, žmonės nori atrodyti natūraliai, tik 10 metų jauniau – NATŪRALAUS grožio tendencija yra šių dienų aktualija! Inovatyvi estetinė medicina mums gali pasiūlyti vis daugiau galimybių sustabdyti išorinį senėjimą! Spaudos konferencijoje dalyvavo ir savo profesine patirtimi dalinosi viena iš ERA ESTHETIC klinikų įkūrėjų, gydytoja dermatovenerologė – trichologė Jurgita Stoškienė: “Botulino injekcijos šiais laikais yra labai pasikeitusios – tiek jų dozės, tiek naudojimo technikos, tiek absoliučiai visa filosofija. Dabar yra labai madingas veido harmonizavimas, kai veidas atrodo natūraliai, nepakeista jo išraiška, tiesiog paryškinti tam tikri bruožai ir stabdomas senėjimas. Taip ne tik nesusidaro klostės, bet ilgainiui netgi slopinama kaukolės rezorbcija. Čia yra labai įdomus mechanizmas, kadangi raumeniui ilgą laiką spaudžiant tam tikrą vietą, įvyksta kaukolės rezorbcija toje vietoje pasidaro tarsi duobė. Tada žmogus sako: „Kodėl pas mane šitoje vietoje duobė?. Veido harmonizavimas, išlaikant natūralią išvaizdą, tik suteikiant jai ANTI-AGE efektą – yra vienas pagrindinių norų, kreipiantis į estetikos specialistus. “Era Esthetic” klinikos estetinėje ir lazerinėje medicinoje specializuojasi jau daugelį metų (patirtis), nuolatinis dalyvavimas tarptautiniuose kongresuose, aktyvus domėjimasis inovacijomis, lyderiaujančiomis pasaulyje technologijomis, leidžia klientams pasiūlyti tai, kas geriausia ir efektyviausia. Estetinėjė medicinoje pirmieji Lietuvoje pasiūlėme procedūras su BIOMIMETINIŲ PEPTIDŲ injekcijomis. Preparatai pasižymi platesniu aktyviųjų medžiagų kompleksu. Esame vieninteliai ir ekskliuzyviniai CAREGEN kompanijos distributoriai ne tik Lietuvoje, bet ir Pabaltyje. Biomimetiniai peptidai – išmanieji peptidai prisitvirtina prie ląstelės receptoriaus ir tarsi pasuka jauninimo mechanizmą. ‼️‼️ “Caregen” kompanijos įkūrėjas ir mokslų vadovas Young Ji Chung, kartu su pasauliniais plastikos chirurgais atliko medicininį tyrimą: ”Odos biostimuliacija biomimetiniais peptidais”. Tyrimas parodė, kad injekuojami biomimetiniai peptidai teigiamai veikia ir sąveikauja su tarpląsteline ir imunologine matricomis, skatina aktyvesnę fibroląstų gamybą, padidina kolageno ir elastino sintezę, o preparatuose papildomai esanti didesnės koncentracijos hialurono rūgštis intensyviai drėkina odą, ko pasekoje sumažėja raukšlės, oda tampa stangresnė, padidėja jos elastingumas. Išrasti ir mokslo patvirtinti klinikiniais tyrimais – biomimetiniai peptidai, šiai dienai yra vieni pagrindinių ingredientų odos senėjimo prevencijoje ir akivaizdžiai pagerinantys odos išvaizdą!

   Nuotraukos “Delfi” fotografo Jodvydo Elinsko.

   ERA ESTHETIC AVENUE klinikose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje procedūros su naujos kartos injekcijomis – NAUJIENA: STYLER 600 (didesnės koncentracijos hialurono rūgštis ir PTX biomimetinis peptidas, kuris imituoja botulino poveikį TIK natūraliu pagrindu), AQUASHINE Classic, Bright, PTX, PROSTROLANE Natural B, Blanc B, Inner B, Inner B Se, REVOFIL FINE.

   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku