GentleMax Pro lazeris

   GentleMax Pro lazeris, gam. Syneron – Candela (JAV – Izraelis)

   Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikoje naudojamas vienintelis Lietuvoje pačios naujausios kartos Syneron – Candela GentleMax Pro lazeris. GentleMax Pro – tai naujausia dviejų lazerių platforma, kurios gydymo galimybių įvairovė apima nepageidaujamų plaukų šalinimą visiems odos tipams bei pigmentinių ir kraujagyslinių darinių gydymą. GentleMax PRO lazeris apjungia greičiausią ir galingiausią GentleLase Pro aleksandrito lazerį (bangos ilgis 755 nm) ir GentleYAG Pro lazerį (bangos ilgis 1064 nm).

   Išmanusis GentleMax Pro turi inovatyvų touch ekraną, kuriame optimalūs gydymo parametrai parenkami atsižvelgiant į skirtingus pacientų bei indikacijų kriterijus. Procedūrų komforto užtikrinimui pasitelkiama lazeryje integruota DCD odos vėsinimo sistema.

    GentleMax Pro lazerio platfoma naudojama:

   • Komfortiškai ir efektyviai visų plaukų tipų lazerinei epiliacijai, tinka visiems odos tipams, įskaitant ir įdegusią odą;
   • Pigmentinių darinių šalinimui: strazdanų, saulės, amžinių ir kitų pigmentinių dėmių šalinimui;
   • Kraujagyslinių odos darinių veido ir kūno srityje, išsiplėtusių kapiliarų ir venų šalinimui;
   • Odos atjauninimui, smulkių odos linijų ir raukšlių korekcijai.
   Daugiau informacijos sužinosite paskambinę telefonais:
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku