BLACK FRIDAY: juodai geros kainos pasiūlymai iki 2023.12.02

   "Sveika ir švytinti oda - tai neatsiejama sveikos gyvensenos dalis, kuri reikalauja ypatingo dėmesio. Mano, kaip specialistės tikslas, pasitelkus turimas žinias ir naujausias medicinos technologijas, - padėti puoselėti odos grožį ir pasiekti pačių geriausių rezultatų, kurie džiugintų kiekvieną Pacientą."

   Pasirinkti specialistą

   Monika Mikelkevičienė

   Bendrosios medicinos praktikos slaugytoja

   Lietuvos kineziterapeutų draugijos narė.

   Kasmet dalyvauja įvairiose mokslinėse ir praktinėse konferencijose, seminaruose.

   Kineziterapijos mokėsi ir nuolatos kvalifikaciją kelia pas Lietuvos ir užsienio specialistus.

   Mokslinė publikacija:

   Mokslinė konferencija:

   • 2017 m. – I vietos laimėtoja SMD mokslinėje konferencijoje už pranešimą̨ „Moterų žinios ir nuomonė apie kineziterapiją ir jos taikymo galimybes nėštumo metu”.
   Specializacija

   Kineziterapija, estetinė medicina


   Nuo 2017 m.

   Kineziterapeutė - Estetinės medicinos specialistė ERA ESTHETIC estetinės ir lazerinės medicinos klinikoje.

   2018-2022 m.

   Vilniaus kolegija, Sveikatos priežiūros fakultetas, Biomedicinos kryptis, Bendrosios medicinos praktikos slaugos studijų programa.

   2017-2019 m.

   Vilniaus universitetas, Medicinos fakultetas, Biomedicinos kryptis, Visuomenės sveikatos studijų programa, Įgytas sveikatos mokslų magistro laipsnis.

   2013-2017 m.

   Lietuvos sporto universitetas, Biomedicinos kryptis, Kineziterapijos studijų programa. Įgyta kineziterapeuto profesinė kvalifikacija


   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku