Patricija Belousova

Profesionalumas, atidumas, nuoširdumas – taip norėčiau apibūdinti ERA ESTHETIC AVENUE kliniką . Su moderniausia įranga man buvo atliktas geriausias pasaulyje masažas – VelaShape III. Mano kojų oda tapo lygesnė, stangresnė, sumažėjo apimtys jau po pirmos procedūros! Taip pat man atliko Holivudo žvaigždžių mėgstamą “Intraceuticals” procedūrą veidui, po kurios mano veidas natūraliai atjaunėjo – oda tapo lygi, elastinga, stangri, švelni!
Rekomenduoju visiems ERA ESTHETIC AVENUE kliniką, kadangi jau po pirmojo apsilankymo Jūs pajausite ir matysite savo odos būklės pagerėjimą!
ERA ESTHETIC klinikoje dirba patyrę estetinės ir lazerinės medicinos gydytojai ir specialistai – profesionalai, kurie moka pasirūpinti mūsų sveikata ir grožiu.
Prieš svarbų man pasirodymą jaučiuosi UŽTIKRINTAI GRAŽI! Dėkoju visam kolektyvui už rūpestingumą. Iki kito susitikimo!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku