BLACK FRIDAY: juodai geros kainos pasiūlymai iki 2023.12.02

   Aquashine ir plaukelių šalinimas lazeriu – gera atsiduoti geriausiems!

   Gera atsiduoti geriausiems!

   Esu iš tų merginų, kurios savo odą, kūno priežiūrą gali patikėti ne bet kam. Nusprendusi išbandyti keletą procedūrų apsilankiau šioje klinikoje ir likau labai patenkinta! Pirmoji mano išbandyta procedūra plaukelių šalinimas lazeriu, kurią pradėjau darytis ne Lietuvoje vien dėl nuolatos girdimos kritikos lazeriams, jog jie nepakankamai geri, stiprūs ir saugūs. Po vienos procedūros supratau, kad iššvaisčiau ir laiko ir pinigų lakstydama po klinikas užsienyje. Šios klinikos lazeris tobulas – naujausios kartos Aleksandritas, su išskirtiniu galingumu!!! Po pirmos procedūros rezultatai nerealūs. Tad tos kurios dar gali, paskubėkite pasiruošti nerūpestingai vasarai.

   Antra procedūra – bomba kaip mėgstu ją vadinti Aquashine. Neapsimetinėsiu, jog neskauda, nes visos mezoterapijos man skausmingos, gali būti, kad esu tiesiog labiau jautresnė. Aquashine bioreparacijos procedūros metu jaučiau mažesnį diskomfortą, nei įprastinėje mezoterapijoje. Negaliu atsidžiaugti grožio terapijos specialistės sugebėjimais su minimaliu skausmo kiekiu atliekant šią procedūrą ir kartu pasiekiant efektyvų rezultatą, kurį pastebėjau jau po pirmos procedūros dar neatlikus viso kurso! Neesu išprotėjusi dėl raukšlių, bet kelios raukšlelės prie akių tiesiog erzino. Šiuo atveju tikrai padėjo ir pagerino situaciją. Rekomenduoju ir nelinkiu keliauti trumpiausiu keliu ir nelaukti brandaus amžiaus, kad gelbėti situaciją staigiai – ieškojime stebuklingų injekcijų. Tai pat akivaizdžiai pastebiu, kad veidas labiau švyti ir yra atsigavęs.

   Labai labai džiaugiuosi pasiektais rezultatais. Be viso to, bent jau aš, bet kokių procedūrų metu mėgstu pakalbinti specialistus, tad smagu dar išgirsti naudingų patarimų!

   Neringa Šiaudikytė, dainininkė.

   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku