BLACK FRIDAY: juodai geros kainos pasiūlymai iki 2023.12.02

   Apie mus moteris – paslaptingas, žavingas, skleidžiančias grožį ir dovanojančias šypsenas vyrams!

   Apie mus – moteris, grožį, meilę ir džiugesį gyvenimu!

   Garsusis austrų psichiatras Sigmund Freud ištaręs frazę: „Aš dar nesugebėjau atsakyti tik į vieną klausimą, kuris dar niekada ir nebuvo atsakytas: ko nori moteris?“, moteris pavertė itin paslaptingomis, nenuspėjamomis ir žavingomis būtybėmis, kurios, kaip ir gyvenimas, nuolat keičiasi.

   Kalbinama televizijos laidų vedėja, ERA ESTHETIC grožio namų klientė Gintarė Gurevičiūtė atskleidžia asmeninės laimės komponentus:

   „Kadangi kiekvienas esame labai individualus, nuoširdžiai nemanau, kad galima vienareikšmiškai nurodyti laimės receptą. Vieniems svarbu sėkmė versle, kitiems – šeimoje, o man asmeniškai imponuoja meilė ir įkvėpimas.
   Kalbant apie meilę – visos mes norime mylėti ir būti mylimos. Tai tarsi pagrindinis emocinis žmogaus poreikis. Tačiau viskas prasideda nuo meilės SAU, niekada nepamirškime to!
   Na, o įkvėpimas gyvenimui suteikia spalvų. Be jo atrodo, kad viskas aplinkui griūna, mažiau myliu ir esu pakanti sau, nesiseka versle, pašlyja santykiai. Įkvėpimo ieškau keliaudama, domėdamasi menu, pažindindamasi su naujais žmonėmis.

   Būtent šių gyvenimo prieskonių ir linkiu visoms MOTERIMS!”.

   Lygiai prieš 20 metų Holivude pasirodęs filmas „What Women Want“ su Mel Gibson viešumon iškėlė iki šiol aktualų klausimą – ko iš tiesų trokšta moterys?

   Kalbiname knygų autorę, tinklaraštininkę ir modelį, Era Esthetic grožio namų klientę Simoną Burbaitę:

   „Už visas moteris atsakyti būtų sudėtinga, mes visos esame autentiškos ir skirtingos, todėl kalbėsiu tik už save. Šiame savo gyvenimo etape, kai tempas, kurį diktuoja pasaulis, yra beprotiškas, didžiausias siekimas ir troškimas – sugebėti susikurti momentus TIK SAU. Ar tai būtų rytinis kavos puodelis (kol visi dar miega), pasimatymas su savimi, solo kelionė ar maloni grožio procedūra. Ir nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad tai smulkmenos – bet iš jų susideda gyvenimas. Linkiu to kiekvienai moteriai!”

   Mielos moterys, mylėkime save, palepinkime save, o grožio procedūros juk kiekvienai iš mūsų yra svarbios, todėl kviečiame ir Jus savo grožį patikėti ERA ESTHETIC specialistams.

   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku