DR.CYJ NUO PLAUKŲ SLINKIMO 125 EUR (vietoje 210 EUR)

   Plaukų užpildas, kuris pasižymi aukšta hialurono rūgšties koncentracija ir biomimetiniai peptidais, kurių net 7 ir kiekvienas jų veikia skirtingai, kad sustabdytų plaukų slinkimą, skatintų augimą. 

   SVARBU – Lietuvoje yra pasirodę Dr.Cyj preparato plagiatai, būkite atsargūs, rinkdamiesi kliniką, kurioje atliksite šią procedūrą. “Era Esthetic” vieninteliai oficialūs “Caregen” kompanijos ir Dr.Cyj plaukų užpildo distributoriai Lietuvoje. Klinikos, kurios siūlo ženkliau mažesnes šios procedūros kainas – Dr.Cyj preparatus įsigyja ne per mūsų klinikas.

   Plačiau apie kaip ATSKIRTI ORIGINALŲ DR.CYJ skaitykite skiltyje: plaukų slinkimas – Dr. Cyj hair filler: pirmasis pasaulyje plaukų užpildas

   Akcija galioja iki 2023.09.30

   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku