Dr. Cyj originalus plaukų užpildas nuo PLAUKŲ SLINKIMO 125 eur

   Šis plaukų užpildas lyginant su kitomis kosmetologinėmis priemonėmis galvos skalpą veikia tiesiogiai (suleidžiama) į plaukų folikulus ir dėl to rezultatas tampa akivaizdus – ataugę, sustiprėję plaukai, sumažėjęs plaukų slinkimas.  

   Bendra plaukų būklė gerėja – sustabdoma ląstelių žūtis, stimuliuojama mikrocirkuliacija, sukuriama sveikos galvos odos terpė, stabdomas plaukų slinkimas ir gerėja bendra plaukų būklė. Plaukai tampa pastebimai storesni ir sustiprėję.

   Dr. Cyj plaukų užpildas su prailginto poveikio technologija.

   Plaukų užpildas, kuris pasižymi aukšta hialurono rūgšties koncentracija ir peptidais.

   SVARBU – Lietuvoje yra pasirodę Dr.Cyj preparato plagiatai, būkite atsargūs, rinkdamiesi kliniką, kurioje atliksite šią procedūrą. “Era Esthetic” vieninteliai oficialūs “Caregen” kompanijos ir Dr.Cyj plaukų užpildo distributoriai Lietuvoje. Klinikos, kurios siūlo ženkliau mažesnes šios procedūros kainas – Dr.Cyj preparatus įsigyja ne per mūsų klinikas.

   Plačiau apie kaip ATSKIRTI ORIGINALŲ DR.CYJ skaitykite skiltyje: plaukų slinkimas – Dr. Cyj hair filler: pirmasis pasaulyje plaukų užpildas

    

   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku